BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam
Autor Wiadomość
arleta 

Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 42
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 12
Wysłany: 2012-07-23, 14:01   Witam

Od dawna śledzę to forum, przyszła pora na oficjalne logowanie i przedstawienie się.
imię jak w niczku a moja banda to Lusia, Vivcia na DT i kwiatek Zenek (to ten niebarfowy ;)
Suczki to labradorki, kota jeszcze się nie dorobiłam, choć o nim już od dłuższego czasu marzę.
W zeszłym roku, w kwietniu, zmieniłam podejście do żywienia moich psów i przestawiłam je na dietę BARF. Sama jestem zawodowo związana ze "zdrowym", racjonalnym żywieniem. Uznałam, że skoro ja tak dbam o tą strefę życia to i moje psy będą jeść zdrowo. Dzięki temu wykluczyłam im masę dodatków smakowo- zapachowych, wypełniaczy, konserwantów i innych cudów z żarcia, skończyły się problemy z wiecznie głodnym labradorem i kilka innych.
Na początku nie byłam do tego przekonana, z czasem wszystkie moje wątpliwości rozwiały się same. Od ponad roku pogłębiam wiedzę z zakresu żywienia psów i strasznie temat mnie wciągnął.
Drugą sprawą jest dość specyficzna sytuacja Vivki. Sunia porusza się na wózku inwalidzkim. W tym przypadku dolny odcinek przewodu pokarmowego nie jest tak ukrwiony jak u normalnego psa, sunia miała problemy z trawieniem i wchłanianiem komercyjnej karmy, bałam się, że nie poradzi sobie z BARFem. Skończyło się to bardzo miłym zaskoczeniem.
Dodatkowo jako treser, mam możliwość oceniać jak dieta wpływa na zachowania psów.
 
 
Maciejka 

Barfuje od: 04.2012r
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 26 Kwi 2012
Posty: 301
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-07-23, 17:39   

Witaj Arleto, pozdrawia Cię miłośniczka psów z 2 kotami :-D
Czy masz jakieś zdjęcia swojej gromadki?
Jak człowiek zerknie na fotkę to czuje się bardziej zaznajomiony...
 
 
magda_z 

Dołączyła: 30 Sty 2012
Posty: 101
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2012-07-23, 19:25   

Hej :-D
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2013-02-06, 12:50   

arleta napisał/a:

.....Sama jestem zawodowo związana ze "zdrowym", racjonalnym żywieniem. Uznałam, że skoro ja tak dbam o tą strefę życia to i moje psy będą jeść zdrowo......
Dodatkowo jako treser, mam możliwość oceniać jak dieta wpływa na zachowania psów.

Co tam słychać u Twojej bandy ? :kwiatek:
  Zaproszone osoby: 2
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne