BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Najciekawsze zdjęcia naszych zwierząt
Autor Wiadomość
dagnes 
Administrator


Barfuje od: 2008
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 4837
Wysłany: 2011-10-19, 11:17   Najciekawsze zdjęcia naszych zwierząt

Ponieważ chcemy promować Forum m.in. na facebooku oraz poprzez zamieszczanie artykułów o BARFie na różnych portalach (a może i nie tylko na portalach... ;-) ), potrzebna nam będzie baza zdjęć zwierzaków, w celu ich publikacji w razie potrzeby i bez robienia każdorazowo "akcji poszukiwawczej" odpowiedniej fotki ze zgodą autora.

W związku z tym, bardzo prosimy wszystkich Użytkowników Forum o zamieszczanie w niniejszym wątku najlepszych zdjęć swoich czworołapnych o tematyce dowolnej :-D .

Fotki mogą być związane z jedzeniem lub z BARFem, ale niekoniecznie muszą. Grunt żeby były w jakiś sposób interesujące, wyraźne i własnego autorstwa. Do zdjęcia można dodać komentarz np. w celu przybliżenia sytuacji, która została sfotografowana. Komentarze innych Użytkowników Forum oraz oceny zdjęć są także mile widziane.

Zamieszczenie zdjęcia w tym wątku jest równoznaczne z wyrażniem zgody na jego rozpowszechnianie przez Administratorów oraz upoważnione osoby w celu promowania idei BARFa oraz Forum BARFny Świat.

Bazą zdjęć będzie zajmowała się hipoteza.

A zatem - pozwólcie swym zwierzakom zostać gwiazdami :mrgreen: .
_________________
Aby dotrzeć do źródła, musisz iść pod prąd
 
 
Hebe 
Ekspert


Barfuje od: 01.2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1042
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-10-19, 13:33   

W futrze z norek:



Polowanie :food:



Autor: mój TŻ
_________________
Kalkulator barfnyswiat.org - czy to koci czy psi - nie zwalnia z myślenia, jest to tylko maszynka pomocnicza. Pamiętajcie o tym :) Masz jakieś pytanie - pytaj na forum barfnyswiat.org

Aplikacja BARFny Kalkulator Kot:
Android
iOS
 
 
Suzui 

Barfuje od: nie barfuje
Wiek: 36
Dołączyła: 04 Paź 2011
Posty: 31
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-10-19, 14:16   

Nesia :love:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Suzui 2011-10-19, 14:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
harpia 
Ekspert


Barfuje od: zawsze
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 8 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 713
Skąd: Libiąż
Wysłany: 2011-10-19, 14:25   


Baffi z maleństwami na obiadku :kwiatek:


Maja [*] z gąską (martwą)
_________________
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym
 
 
_Jadis_ 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 870
Skąd: Zg-c / Legnica
Wysłany: 2011-10-19, 14:32   

o jezu ... moge zlozyc postulat?
Ja wiem , ze kurczaczki , pisklaczki i inne myszki sa wskazane zdrowe itp.. Niestety nie kazdy jest przekonany do takiego zywienia(moze dopiero z czasem sie przekona) a dla wielu bedzie to widok dosc makabryczny a nie "pozytywnie reklamujacy".
Bo pamietajmy , ze te zdjecia maja zachecac do BARFa i w tym celu maja byc uzyte.

Moze ograniczmy sie do surowizny w miseczkach a kwestii pisklakow nie obrazujmy ? ALbo powstanie przekonanie , ze zeby karmic BARFem to trzeba isc do kurnika i zabic pisklaka a potem rzucic go do michy albo po prostu odrzuci to wiele osob. Takie jest moje odczucie. To jednak wyglada troszke makabrycznie.. A przynajmnije chodzi mi o te juz konsumowane ...

Z calym szacunkiem oczywiscie dla autorow zdjec. NO i to jest moje subiektywne odczucie, wiem ,z e moze sie odezwac wiele glosow nie popierajacych tego , ale mimo wszystko poprosilabym o rozważenie tego.....
_________________
Tysiące lat temu czczono koty jako bogów. One nigdy o tym nie zapomniały.
  Zaproszone osoby: 2
 
hipoteza 


Barfuje od: 07/2011
Udział BARFa: 50-75%
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 226
Skąd: Legnica
Wysłany: 2011-10-19, 14:44   

hehe, bez paniki ;-) Wszak wrzucenie zdjęcia tutaj nie jest równoznaczne z tym, że zostanie ono gdzieś później opublikowane, a jedynie, że może zostać użyte, jeśli będzie taka potrzeba. Myślę, że będziemy też w stanie ocenić gdzie należy się ograniczyć do łagodniejszych zdjęć barfowych, żeby nie przerazić czytelnika, a gdzie można sobie pozwolić na wersję hard. Mamy wszak świadomość, że chodzi o to, żeby zachęcić a nie odstraszyć i bez obaw, na pewno będziemy o tym pamiętać.
Ale ponieważ nigdy nie wiadomo jakie zdjęcie może się przydać i przy jakiej okazji/formie promowania forum, dlatego nie wprowadzałabym jednak żadnych ograniczeń w publikowaniu ich tutaj.
I podkreślam - nie wszystkie, nie zawsze i nie do wszystkiego muszą być od razu wykorzystywane, tak więc bądźmy spokojni :-)
_________________
Mam kota na gorącym dachu mojej głowy...
 
 
_Jadis_ 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 870
Skąd: Zg-c / Legnica
Wysłany: 2011-10-19, 14:55   

NIe no ,oczywiscie tutaj wrzucajmy wszystkie (musze pamietac ,tylko zeby nie przegladac tego tematu w trakcie obiadu jak przed chwila xDDDD) ale bardziej chodzilo mi tez o to co pozniej uzyjemy.
Po prostu zastanowilam sie przez chwile ogladajac te zdjeica co moze pomyslec osoba niewtajemniczona" o co w BARFIE chodzi" widzac rozrywana myszke ;p I jak najbardziej wierze w twoja umiejetnosc rozsadnej selekcji ;) Po prostu czasem musze zasygnalizowac to co mysle, chyba dla wlasnego spokoju ducha xDDD

A i zeby nie bylo jak cos glosuje na zdjecie Hebe , myszka genialna - brawo dla TŻ ;p
_________________
Tysiące lat temu czczono koty jako bogów. One nigdy o tym nie zapomniały.
  Zaproszone osoby: 2
 
dagnes 
Administrator


Barfuje od: 2008
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 4837
Wysłany: 2011-10-19, 15:51   

Harpio, a ten obiadek na miseczce RC, to tak dla podpuchy czy z innego powodu...? ;-)
_________________
Aby dotrzeć do źródła, musisz iść pod prąd
 
 
harpia 
Ekspert


Barfuje od: zawsze
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 8 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 713
Skąd: Libiąż
Wysłany: 2011-10-19, 17:20   

dagnes napisał/a:
Harpio, a ten obiadek na miseczce RC, to tak dla podpuchy czy z innego powodu...? ;-)


A naśmiewam się trochę, dopiero po zrobieniu tego zdjęcia dojrzałam śmieszność sytuacji, RC jest do kitu, ale miseczki na faaajne bo niskie i maluchy mogą spokojnie szamać zawartość :mrgreen:

Co do fotki z gąską, dałam bo to jedyna typowo barfowa (fretkom zdjęć nie robię bo mięso wcinają w klatkach, najczęściej odwrócone zadkiem w moją stronę), fotka wcale nie musi być używana, ale nie raz dzięki niej pokazałam, że fretka nie jest stworzona do żarcia suchego, że potrafi jeść mięso a nawet całe tuszki.
_________________
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym
 
 
hipoteza 


Barfuje od: 07/2011
Udział BARFa: 50-75%
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 226
Skąd: Legnica
Wysłany: 2011-10-19, 18:31   

RC się wymaże w photoshopie :twisted: , a zdjęcie fretki jedzącej zwierzątko też się może kiedyś przydać
_________________
Mam kota na gorącym dachu mojej głowy...
 
 
_Jadis_ 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 870
Skąd: Zg-c / Legnica
Wysłany: 2011-10-20, 09:49   

To ja , zeby pomoc idei wrzuce tylko link gdzie podalam odnosniki do moich zdjec. Moze cos znajdziecie sobie. Zezwalam na korzystanie ze wszystkich do celow BARFowych ;p Nie bede wrzucac tutaj pojedynczych bo zawalilabym wam caly temat. Foldery sa caly czas aktualizowane. Takze jakby sie cos przydalo to dobrze;)

http://www.barfnyswiat.or...php?p=1976#1976

Zdjecia barfujacych kotow moze uda mi sie zrobic i dorzucic - problem polega na tym , ze mala wciaga zawartosc miski średnio w 1 - 2 minuty -.-
_________________
Tysiące lat temu czczono koty jako bogów. One nigdy o tym nie zapomniały.
  Zaproszone osoby: 2
 
mirela 


Barfuje od: 09-2011
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 144
Skąd: śląsk
Wysłany: 2011-10-21, 11:16   

Dwa rexy:







 
 
hipoteza 


Barfuje od: 07/2011
Udział BARFa: 50-75%
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 226
Skąd: Legnica
Wysłany: 2011-10-21, 13:10   

Mirelo, przesłodkie te Twoje koty, a już ten co śpi z lekko uchylonym pyszczkiem po prostu bomba :lol:
_________________
Mam kota na gorącym dachu mojej głowy...
 
 
Alani 

Barfuje od: 10/2010
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 78
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-10-21, 19:17   



Kocurro ;-)



I tu też :-)



Alani na tle pięknej letniej pogody, do której zapewne wszyscy tęsknimy :-(



Panna Bellutkowa

I to by było na tyle :-D
 
 
Aisha 


Barfuje od: 01-2011
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 184
Skąd: Belgia
Wysłany: 2011-10-23, 01:08   

Ja tez cos wciskne :mrgreen:

Oto prawdziwy Barfer :-P


Uploaded with ImageShack.us

Nauka dla kotow, co jeszcze nie wiedza do czego to sluzy! Po lekcji tez Puni byla troche zainteresowana , ale tylko powachala! Moze z czasem!


Uploaded with ImageShack.us

Sasiedzi tez z chodza sie na Barfa, a ja lubie czestowac :mrgreen:


Uploaded with ImageShack.us

Mozna tez zobaczyc ze koty na Barfie sa zaprzyjaznione z zywym Barfowym jedzonkiem, bez agresji! ;-)

A kto ty jestes?


Uploaded with ImageShack.us

Daj piatke!!!


Uploaded with ImageShack.us

Ona sie mnie boi!!!!


Uploaded with ImageShack.us

A oto moje Barfowe stado domowe. :-)
Puni , 1.5 roczna kastratka, od malego na barfie i pieknie rosnie , powoli i rownomiernie. Mowia ze koty po kastracji tyja, nic nie prawda , jesli sa na Barfie nie ma takiego problemu.


Uploaded with ImageShack.us

Wiki, 4.5 roczny kastrat , ciezki z jedzeniem ale ja nie odpuszczam! Od poczatku czesto mi chorowal, po przejsciu na Barfa w ciagu 3 dni przeszly wszystkie dolegliwosci!


Uploaded with ImageShack.us

To jest nowy przybysz, ktory posmakowal Barfa i stwierdzil ze mu jest tutaj dobrze!
Okropny zarlok, wszystko , duzo aby mieso :mrgreen:


Uploaded with ImageShack.us

Dodam tylko , odkad sa na Barfie to moich ragdolkow nie musze wcale czesac, innaczej bylo jak byli na suchym ( na bardzo dobrej karmie ) wtedy mieli czeste koltuny!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne