BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam wszystkich:)
Autor Wiadomość
Rustie 

Wiek: 44
Dołączyła: 24 Lip 2012
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-03-01, 11:49   Witam wszystkich:)

Czas się ujawnić i oficjalnie przywitać.

Dzień dobry :kwiatek:

Mieszkam w Krakowie, obecni rezydenci to 13 l. Rasta - suka z Palucha i 18 l. Majkel - świeży nabytek, 2 tygodnie temu zmarła jego opiekunka.

Rasti barfuje od 11 lat, ma alergię na przemysłowe jedzenie (oraz na pchły, leki, trawy i detergenty), więc trzeba było znaleźć alternatywę, która jej nie zabije. Jest okazem zdrowia, badania okresowe wzorcowe.

Majkel - na razie się obserwujemy, ma podejrzenie cukrzycy, jest na diecie, może wyniki się unormują bez insuliny. Z mięsa tylko siekana wołowinka przechodzi.
Ciekawostka - kot przez 18 lat był na suchym whiskasie, a ponieważ miał na niego alergię to przez 18 lat dostawał sterydy :hair:
Jak na razie niskocukrowe puszeczki zlikwidowały biegunkę, wymioty i neuropatię, mniej też pije (pierwszego dnia u mnie wypił 2 litry wody). Jestem dobrej myśli.

A oprócz tego tymczasy w ilości hurtowej, przez 10 lat przewinęło się przez nasze ręce ponad 600 kotów. Obecnie na garnuszku jest 14.
Najprostsze mieszanki są tańsze od supermarketowych puszek, więc wolę je karmić taniej i zdrowiej. Tymczasem koty mają własne zdanie. Aktualnie jest tylko jeden 100% barfujący, z pozostałymi bywa różnie.
Jak szukacie fajnego kota na dokocenie, to już wiecie gdzie mnie szukać :mrgreen:
 
 
magda_z 

Dołączyła: 30 Sty 2012
Posty: 101
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2013-03-03, 13:51   

Witaj na forum ;-)
 
 
Konstancja 

Dołączyła: 20 Lut 2013
Posty: 29
Wysłany: 2013-03-03, 14:22   

witaj :hura:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne