BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Agpamisy mówią dzień dobry :)
Autor Wiadomość
agal 
BARFny Hodowca

Barfuje od: 2010
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 296
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-13, 19:56   Agpamisy mówią dzień dobry :)

dzień dobry i jak to ja, z opóźnieniem spostrzegłam, że zrobiłam wszystko od d... strony ;) a historię mojego barfowania opisałam na forum okołobarfowym ;)
Agpamisów na stałe jest 5, w tym barfujących 4, bo Dafio musi jeść Urinary i wszelkie eksperymenty dietetyczne kończą się tym samym - zapaleniem pęcherza. Trudno. Oczywiście, gdyby mógł, Dafcio żywiłby się samym barfem, i barfem, i może jeszcze miską, w której był barf ;) ale nie ma tak dobrze. Zostaje mu tylko wylizywanie do czysta misek po mięsożernych towarzyszach ;)
Koty u mnie mają wybór i mogą zjeść albo suchego orijena albo barfa. Wybierają różnie ;) Poza Józką, która zawsze wybiera barfa, bo nie ma pojęcia jak się je te twarde chrupki. I w ogóle, jak można coś takiego wziąć do pyska? Zadziwiające ;)
Właściwie to wszystko przez nią ;) Kiedy kiedyś zeżarła całe ukradzione mi spod ręki surowe skrzydełko kurczaka, zameldowałam o tym Kasi, a ona mówi - barf. No nie, mówię, tylko nie to. Przecież to takie czasochłonne i w ogóle... Ale doczytałam, douczyłam się i zaczęłam robić. najpierw tylko dla nas, potem z Danielem dla dwóch kocich rodzin, a potem produkcja rosła i rosła :) Oczywiście są koty, które nie lubią naszego barfa, są tez takie, które w nowych domach odmawiają spożycia tego świństwa ;) Jest jednak takich sporo, które ze smakiem zajadają się naszą mieszanką :D Moje w szczególności :)

A.
  Zaproszone osoby: 1
 
Bianka 4 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 12/2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1067
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-13, 20:32   Re: Agpamisy mówią dzień dobry :)

Witaj Agnieszko, nareszcie się tu pojawiłaś a już dość dawno podrzuciłam Ci link. No ale rozumiem zabrakło taurynki, to trzeba było znaleźć chwilkę czasu :mrgreen: Wiem, wiem złośliwa jestem - taka już moja uroda i czasami dziwne żarty...
agal napisał/a:
Oczywiście są koty, które nie lubią naszego barfa, są tez takie, które w nowych domach odmawiają spożycia tego świństwa ;) Jest jednak takich sporo, które ze smakiem zajadają się naszą mieszanką :D Moje w szczególności :)

A.

A moje koty bardzo Ci dziękują za Twoje wyroby, które podjadają pół na pół z moją produkcją :kwiatek:

Acha i jeszcze jedno. Następnym razem jak przyjadę po jedzonko, koniecznie musisz mi przedstawić Józię
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne