BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witamy się wspólnie z Luną :)
Autor Wiadomość
KarolinaK 

Barfuje od: 10.2011
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 38
Dołączyła: 18 Sty 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-01-18, 18:43   Witamy się wspólnie z Luną :)

Ja i moja psica Luna chciałyśmy serdecznie przywitać wszystkich forumowiczów i powiedzieć przy okazji parę słów o sobie. Zacznę od Luny, bo to dzięki niej zainteresowałam się dietą BARF i to jej dobru ma ona służyć :) Luna jest psem w typie rasy husky/alaskan malamute (jest trochę przerośnięta jak na syberiana), została znaleziona przy ruchliwej autostradzie dwa lata temu, jest psem bardzo niezależnym, ale dzięki odpowiedniemu podejściu i pozytywnemu szkoleniu dogadujemy się ze sobą bardzo dobrze. Luna BARFuje od października ubiegło roku. Jestem bardzo zadowolona z nowej diety i myślę, że Luna też, wcześniej miałam dużo problemów żeby coś jej smakowało. Na forum znalazłam bardzo dużo ciekawych informacji, które, myślę, że zmienią trochę sposób w jaki karmię ją teraz BARFem, ale o tym wypowiem się już w odpowiednich działach :) Ja osobiście zajmuję się trenowaniem psów i behawiorystyką. Jestem też szczęśliwą posiadaczką dwóch kotek - CziCzi i Boguszki. Czasem w moim domu znajdują się też inni tymczasowi goście, którym pomagam znaleźć dom. Pozdrawiam :)
 
 
KarolinaK 

Barfuje od: 10.2011
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 38
Dołączyła: 18 Sty 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-01-18, 18:44   

A to jest Luna :)
 
 
Aisha 


Barfuje od: 01-2011
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 184
Skąd: Belgia
Wysłany: 2012-01-18, 18:52   

Witaj serdecznie :mrgreen: :mrgreen:
 
 
dagnes 
Administrator


Barfuje od: 2008
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 4837
Wysłany: 2012-01-18, 21:11   

Witaj na Forum wraz ze swoim zwierzyńcem :-D .

Psica śliczna! Mam na codzień kontakt z psami husky, bo sąsiad ma ich aż 3 :mrgreen: .
Świetnie wyglądają w zaprzęgu, gdy ciągną stojącego na wózku sąsiada, który jest potężnej budowy i ogromnej tuszy :-) .

A gdzie fotki kotów? :-P

Mam nadzieję, że nie tylko działy barfowe będziesz odwiedzać, ale również, z racji swego zajęcia, nasz kącik behawiorysty. Informacje od specjalistów są tam zawsze mile widziane :-) .
_________________
Aby dotrzeć do źródła, musisz iść pod prąd
 
 
KarolinaK 

Barfuje od: 10.2011
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 38
Dołączyła: 18 Sty 2012
Posty: 14
Wysłany: 2012-01-18, 23:41   

To oto jest Boguszka. Trafiła do mnie w dzień moich urodzin będąc w ciąży. Jest bardzo stanowczą kociczką, co nie da sobie innym zwierzętom w kaszę dmuchać :)


Oraz CziCzi. Kotka, której nic nie przeszkadza (jak zresztą widać na zdjęciu). Zupełne przeciwieństwo Boguszki. Można z nią zrobić dosłownie wszystko, a inne zwierzęta wzbudzają w niej przeogromne zainteresowanie i chęć do figli :)


Koty na razie niestety na przetworzonej papce, ale myślę, że dzięki temu forum w końcu zdobędę wystarczającą wiedzę i odważę się na ten krok i przestawię je na surowiznę. Chciałabym być pewna, że nie zaszkodzę zwierzętom :)

Zaprzęgi psie to na prawdę widowiskowa sprawa. W tym roku planuję zakup malamuta i myślę, że obydwie psice będą zadowolone z możliwości pociągania czegoś i przy okazji porządnie się zmęczą.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne