BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Yuvatka i Pinkie
Autor Wiadomość
Jazgata 

Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 21 Lis 2013
Posty: 54
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-22, 14:42   Yuvatka i Pinkie

Jak juz wczesniej pisalam w powitaniu ,przestawiam moje suki od tygodnia na barfa. Wczoraj mialysmy wielki sukces. Przez ok. dwie godziny miksowalam papki warzywne - wyszlo mi naprawde sporo wiec pomrozone czekaja.;) balam sie ,ze moja Yuvatka nie tknie tego. Jest strasznie wybredna i nie lubi warzyw i owocow. Ale o dziwo jak bylo zmiksowane dalo rade . Dodalam troche zoladkow ale bardzo malo w stosunku do ilosci papki. Wprawdzie troche zostawila ale bylam naprawde dumna z niej ,bo tego najbardziej sie obawialam. Druga moja suka jest wszystkozerna wiec jej sie nie obawialam i nie pomylilam sie - dodatkowo jeszcze wylizywala miski :)
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2013-11-22, 15:36   

Jak dobrze, że już barfujecie...to początki. :-D
Jeśli jesteś za pan brat z aparatem to dokumentuj i wrzucaj fotki. Sama się zdziwisz jakie postępy załoga poczyni...
Opisuj reakcje swoich ślicznot, bo wszyscy kiedyś zaczynaliśmy i te wszystkie historie sa takim kompendium wiedzy.
Każde zwierze powracające do oryginalnych - zgodnych z natura zwyczajów żywieniowych ma swój indywidualny czas.
Potrzeba dużej cierpliwości i naprawdę powolnej zmiany diety aby nie rozwalić psom przewodu pokarmowego.
Jak sama wiesz każdy pies jest inny... jak człowiek. Jeden zje wszystko bo ma tzw. strusi żołądek, a z innym trzeba jak z jajkiem.
powodzenia :kwiatek:
  Zaproszone osoby: 2
 
Jazgata 

Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 21 Lis 2013
Posty: 54
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-22, 15:47   

Generalnie moje dziewczyny sa przyzwyczajone do miesa i kosci, bo nawet jak byly na suchej to dostawaly. Ladnie rozgryzaja i jedza praktycznie wszystko. Ulubionym rarytasem Yu sa nerki , natomiast Pinkie gustuje w mozdzkach. Jedyne co narazie Yu nie chciala zjesc to korpus kaczki ale slyszalam ,ze sporo psow wybrzydza kaczka czy krolikiem. Natomiast u nas w domu nic sie nie zmarnuje i Pinkie ogarnela temat kaczki :) W lodowce aktualnie mam dwie glowy jagniece. Po weekendzie pewnie dam je - ciekawa jestem bardzo jak sobie dziewczyny poradza!
Oprocz tego ,ze dziewczyny sie rozwijaja barfowo to ja rowniez- w corach wiekszych swinstwach jestem w stanie sie babrac:p

A tutaj jakies wakacyjne zdjecie Yu z koscia bodajze cieleca:



[ Dodano: 2013-11-24, 17:27 ]
Dzisiaj wrocilysmy z wyjazdu dwudniowego na Dog Orient. Wczoraj rano wyjechalysmy wiec wzielam do termotorby zamrozone miesko. I jakie bylo moje zdziwienie gdy jak wieczorem chcialam karmic to miesko sie jeszcze dokonca nie rozmrozilo ;)
Dzisiaj po powrocie zamierzalam nic nie rozmrazac tylko kupic korpusy, niestety w sklepie nie bylo , serca byly brzydkie i w koncu kupilam tuszki z fladry. Yuvatka napewno sobie dobrze poradzi z zagadnieniem. mam nadzieje ,ze mloda tez ogarnie jak tu takie tuszki opedzlowac :)

[ Dodano: 2013-11-25, 10:06 ]
Tuszki nie okazaly sie oczywista rzecza do zjedzenia. Obie suki mialy wielka ochote ale troche nie wiedzialy jak sie za to zabrac. O dziwo Pinkie poszlo znacznie lepiej i szybciej niz Yuvatce:)

[ Dodano: 2013-11-25, 10:12 ]
Wszystko mi sie podlacza do starego postu i nawet nie widac ,ze cos piszę :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne