BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Pasożyty u ludzi
Autor Wiadomość
Roszpunka 

Dołączyła: 30 Lis 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-11-30, 18:38   

Oj, oj, oj.... Ja miałam okazję próbować i niestety, efekty mierne, żeby nie powiedzieć żadne... A cena :roll: Coś mi tutaj szarlataneria zajeżdża. :P Ale to tylko moje zdanie, ja na pewno do tego nie wrócę.
_________________
Tylko dobrze wypozycjonowana strona, będzie mieć wielu klientów. Osiągnięcie takiego wyniku jest bardzo istotne.Dlatego pozycjonowanie stron internetowych http://www.eyedesign.com.pl/pozycjonowanie, jest obecnie bardzo szerokim rynkiem.
 
 
Sojuz 
Ekspert


Barfuje od: 09.2012
Pomógł: 10 razy
Wiek: 30
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1432
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-11-30, 19:04   

Szczerze też podchodzę do tego sceptycznie, jednak zostałem poproszony o konstrukcję tego urządzenia, więc pomogłem. I jeżeli ten zapper jak na obrazku w odnośniku w pierwszym poście jest za 800zł... Czyste zarabianie kasy. W domowym laboratorium, korzystając ze specjalnie przygotowanego kabla (10zł) i programu komputerowego (darmo) wyregulowałem zapper na falach dr Clark oraz dr Beck. Same części do urządzenia kosztowały ok. 35zł, nie wliczając baterii 9V.

Chciałbym też poruszyć jeden fakt, mianowicie główna fala prostokątna o częstotliwości ok. 30kHz przy rezystancji ciała ludzkiego między 5-12 kOhm daje tzw. efekt naskórkowości. Czyli prąd nie wnika w głąb ciała, jak zakłada pomysłodawca terapii, ale pozostaje blisko skóry. Przy wyższych częstotliwościach harmonicznych tej fali efekt naskórkowości się pogłębia. Tyle mówi klasyczna fizyka. Ale nauka nie potrafi nadal wyjaśnić zjawisk zachodzących choćby przy leczeniu homeopatycznym. Na razie nie ma wystarczających dowodów (bynajmniej takich nie znalazłem) żeby zappery działały czy też nie.
_________________
Naturalne stało się sztuczne, a prawdę uznano za kłamstwo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne