BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witamy z trójkotem:)
Autor Wiadomość
Jo21 


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Sty 2012
Posty: 16
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-01-30, 18:32   Witamy z trójkotem:)

Witam wszystkich! Postanowiłam w końcu zarejestrować się i przywitać, bo nieładnie tylko czytać i się nie udzielać.. Nasze ognisko domowe to ja, mój TŻ i nasza mała, nieplanowana wpadka, córeczka mamusi- Putka. Jej historia zaczyna się smutno, ale kończy dobrze i szczęśliwie:)

Dziecię nasze znaleźliśmy na dworcu w małym miasteczku, chociaż znaleźliśmy to za dużo powiedziane. Leżało to-to pod ławką, zwinięte, malutkie jak pięść i cichutko miauczące. okazało się, że kicia po wypadku- z jednej łapki zupełnie zdarta skóra, pogruchotane kości- jednym słowem obraz nędzy i rozpaczy. Serca nie miałam, żeby zwierza zostawić, a że była niedziela, zawiozłam do jedynej w mieście czynnej przychodni, gdzie (po dłuższych ekscesach), kotku musiała zostać amputowana łapka. Nigdy nie opiekowałam się kotem po takim zabiegu (tylko sterylizacje i kastracje), więc bałam się bardzo, jak sobie poradzi. Jak zaczęło się maleństwo budzić z narkozy, jak tylko mogła w miarę ustać na trzech łapkach, od razu do mnie podeszła- wzięłam ją na ręce- i powiedziałam, że nigdzie jej nie oddam, że choćby nie wiem co, zostanie z nami w domu. Została nazwana Putką- od amPUTacji. Rozkwitła między nami wielka miłość- mimo późniejszych komplikacji, drugiej operacji, 2- miesięcznemu leczeniu antybiotykowemu- i to wszystko, zanim maluch skończył 6 miesięcy.

Pucia jest wielkim pieszczochem, jej ulubiony sport to jeżdżenie po domu na moim ramieniu:). Uwielbia wszystko, co związane z człowiekiem-ulubione miejsce do spania to w dzień oczywiście kolana, a w nocy plecy/brzuch/bok.

Od razu zdecydowałam się na karmienie jej w najlepszy możliwy sposób, i teraz, po tym, jak jest z nami pół roku, trafiłam na dietę BARF. Zdecydowaliśmy się na powolne przestawienie malucha, dla jej zdrowia. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie jak trzeba:)..

Pozdrawiamy,
Jo i Putka (z kolana:))
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2012-01-30, 18:44   

Witaj dzielna rodzinko, czytam i ściska mnie w gardle.
Świat nie byłby taki, gdyby serc wielkich jak Twoje Jo21 zabrakło. Pozdrawiam ciepło i ściskam delikatnie Putkę.
  Zaproszone osoby: 2
 
Tymiankowa 


Barfuje od: 2011 r.
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 48
Dołączyła: 16 Lis 2011
Posty: 32
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-01-30, 19:30   

Wzruszająca historia. Dobrze, że są tacy ludzie jak Wy :-D
Pozdrawiamy serdecznie.
_________________
Tymiankowa, Bazylia, Kminek, Miętka, Chili i Szczypiorek (koty) oraz Sesja, Lisa, Szuszu i Tibi (psy) pozdrawiają :)
 
 
 
Jo21 


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Sty 2012
Posty: 16
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-01-30, 20:24   

A tu szybkie zdjęcie- u taty na kolanach:)..

 
 
aśka 

Barfuje od: roku
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 177
Skąd: śląskie
Wysłany: 2012-01-30, 22:42   

Pucia prześliczna. :-D A jakie niebywałe szczęście że do was trafiła
 
 
koniczynka 
Ekspert


Barfuje od: 3 lata
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 887
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-01-31, 13:57   

Witajcie! Śliczna Pucia :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne