BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam :-)
Autor Wiadomość
Rapsodia 
BARFny Hodowca

Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 28
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-12-08, 01:24   Witam :-)

Nadrabiając zaległości, chciałabym się przywitać :-P

Razem z moim zwierzyńcem mieszkamy sobie koło Krakowa. Jeśli mi się uda, zamieszczę poniżej zdjęcie futer, a dla zainteresowanych wkleiłam również adres naszej strony internetowej :-)
Przerabiałam już wiele różnych karm i sposobów żywienia, ale ostatnio coraz bardziej zaczęłam interesować się BARFem i tak właśnie trafiłam do Was :-)
Muszę przyznać, że wsiąkłam na dobre i ostatnie dni spędzam na forum większość mojego wolnego czasu, przy okazji przeszukując internet w poszukiwaniu mięsa i suplementów :lol:
To się robi uzależniające.. Zaczynam w kółko myśleć o jedzeniu.. w dodatku nie swoim.. ;-)

Próbuję na razie prostych jadłospisów i moje psiaki są na etapie przestawiania na BARF, idzie nam całkiem dobrze, choć miewam momenty zwątpienia, głównie póki co spowodowane wizjami kości wbijających się w jelita :-P

Z pewnością będę miała wiele pytań, także z góry dziękuje za wyrozumiałość :-)

 
 
_Jadis_ 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 870
Skąd: Zg-c / Legnica
Wysłany: 2013-12-08, 01:28   

Uważaj - to jest uzależniające, a potem przeradza się w obsesję (np. idąc do sklepu nawet żeby kupić proszek do prania musisz po drodze zahaczyć o mięsny bo a nóż rzucili jakieś nowe podroby! :mrgreen: )

A tak już poważniej to łatwego i przyjemnego czytania. Jeśli znajdą się jakieś pytania, na które odpowiedzi jeszcze nie było to wal śmiało na pewno znajdzie się dużo pomocnych dłoni;)
_________________
Tysiące lat temu czczono koty jako bogów. One nigdy o tym nie zapomniały.
  Zaproszone osoby: 2
 
wolfinka 
BARFny Hodowca


Barfuje od: XI 2013
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 171
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-12-08, 01:46   

Piękne stado :kwiatek:

Karmiąc tyle zimnych nosów z czasem osiągniesz kolejny stopień uzależnienia :twisted: dania na ludzkich talerzach mogą okazać się łudząco podobne do psich dań..siekane udo z indyka w psiej misce - gulasz z indyka na talerzu....mielona wołowina - pieczone kotleciki wołowe z ostrą papryką (polecam) :faja:
 
 
Jazgata 

Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 21 Lis 2013
Posty: 54
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-12-08, 09:03   

Witamy w klubie uzaleznionych ;)
 
 
situnia 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 18.10.2013
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 813
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-12-08, 09:58   

Witamy, psiaki są przeurocze :love:
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2013-12-08, 10:46   

Witajcie na BarfnymŚwiecie :kwiatek:
Piękne stado.
Rapsodia napisał/a:
.......... wsiąkłam na dobre i ostatnie dni spędzam na forum większość mojego wolnego czasu....... :lol:
To się robi uzależniające.. Zaczynam w kółko myśleć o jedzeniu.. w dodatku nie swoim.. ;-)


Takie informacje dla założycieli tego Portalu jest budujące i dobrze wróży na przyszłość.
A pytania są jak najbardziej wskazane. Zawsze znajdzie sie dobra duszka , która pomoże lub nakieruje na właściwy watek :-P
  Zaproszone osoby: 2
 
Rapsodia 
BARFny Hodowca

Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 28
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-12-08, 10:55   

Dziękuje za powitanie :mrgreen:

wolfinka napisał/a:
Karmiąc tyle zimnych nosów z czasem osiągniesz kolejny stopień uzależnienia :twisted: dania na ludzkich talerzach mogą okazać się łudząco podobne do psich dań..siekane udo z indyka w psiej misce - gulasz z indyka na talerzu....mielona wołowina - pieczone kotleciki wołowe z ostrą papryką (polecam) :faja:


Hihi już wczoraj przebrnęłam przez wątek o barfie dla ludzi ;-) Tylko problem polega na tym, że z powodów ideologicznych ja jadam tylko ryby ;-) Czuję się trochę jak Dr Jekyll i Ms Hyde kiedy babram się po uszy w wątrobach i innych ociekających mięchach dla psów, o dziwo czując przy tym radość ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne