BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Luna z Poznania wita
Autor Wiadomość
Mistycom 

Dołączyła: 26 Gru 2013
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-12-26, 22:26   Luna z Poznania wita

Witamy serdecznie,

jestem Paulina i mam przyjemność przedstawić Wam Lunę. Od jakiegoś czasu przymierzamy się do całkowitego przejścia na BARF, stąd nasza wizyta na tym forum. Mam nadzieję, że nie nabroimy :)

 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2013-12-26, 22:43   

Hej, a co tak skromnie o Lunie ?
Witamy :kwiatek: serdecznie piękną panią czy pannę :lol: Dotyczy suni :-P
Dlatego nieco więcej sie przyda, a charakterek ?
  Zaproszone osoby: 2
 
Mistycom 

Dołączyła: 26 Gru 2013
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-12-26, 23:06   

A bo my tak trochę nieśmiało :) Nie pisałam więcej, bo musiałam się zorientować, czy to tu się piesze czy są do tego przeznaczone inne tematy. Widzę, jednak, że tutaj opowiadamy o sobie :)

A więc Luna - panienka, powiedziałabym nawet że dziecko, bo ma na swoim koncie zaledwie 9 miesięcy, wyszła z łona biszkoptowej labradorki. Wiem, trudno uwierzyć ;) tata oczywiście nieznany, chociaż patrząc na budowę ciała i zawrotną prędkość naszej suni można przypuszczać, że tatuś był wyżłem lub innym tego typu psem.

W pierwszych tygodniach swojego życia wyglądała tak:


i niestety nie należała do tych przytulaśnych szczeniaczków. Gryzła na umór ;) Problem skończył się w momencie wymiany uzębienia, chociaż i teraz lubi czasami w zabawie podgryzać :P

Przez ostatnie parę tygodni Luna gościła w swoich włościach 3 dodatkowe pieski - mamę z dwoma córeczkami. Jedną z nich upodobała sobie nad życie, traktując ją jak ukochaną młodszą siostrę, a czasami jak i córkę :)



Szczeniaczki trafiły już do nowych domków. Mamusia wciąż go szuka.

A Luncia znów snuje się sama po włościach szukając kompana do zabawy. Jak na psa w tym typie jest bardzo rozrywkowa, uwielbia zabawę i ciepło drugiego człowieka. Lubi się przytulić do, ale być przytulaną - niekoniecznie ;) Jest jeszcze takim naszym małym głupolem, potrzebującym okiełznania. No ale wszystko w swoim czasie :) Jest psem z charakterem, potrafi się buntować (jak jej pani :P) i nie da sobie w kasze nadmuchać. Żeby nie dać sobie wejść na głowę trzeba mieć naprawdę silny charakter.

Choć jest to mieszaniec, kolorowy w dodatku to kochamy ja nad życie :) KochaMY - czyli ja, mój mąż i nasz 4letni synek :)

Witamy raz jeszcze :)
 
 
endrjuck 

Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-12-27, 20:43   

Śliczna sunia :-) Witamy :-)
Ze swojej strony mogę powiedzieć, że przejście na Barf to bardzo dobry pomysł, wiem po sobie, że od pomysłu do realizacji droga jest niedaleka ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne