BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Martyna i Mimir
Autor Wiadomość
martens 

Barfuje od: 8 XI 2013
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 104
Skąd: USA
Wysłany: 2014-01-10, 21:47   Martyna i Mimir

Cześć :-)

Jako, że na BARFnym Świecie jestem już chwilkę i troszkę bez pomyślunku poprosiłam o przeniesienie wątku z powitalni do BARFnego życia (tu http://www.barfnyswiat.org/viewtopic.php?t=2944), to chcę się przedstawić jeszcze raz.

Ja - Martyna i mój kot tonkijski - Mimir barfujemy od chwili, kiedy tylko kitałek przekroczył próg mieszkania.
Mam niesamowite szczęście, bo kot od razu zaczął wciągać swoje wodno-mięsne mieszanki, bez żadnego grymaszenia, obrażania i ostentacyjnego odwracania się od miski. Jedynym problemem była nie taka kupa, ale teraz wszystko jest tak, jak należy. Ze smakiem wciąga całe skrzydła kurczęce z kośćmi, czy kacze szyje.

19 stycznia Mimir skończy 5 miesięcy. Jest bardzo kochanym kotem, głośnym i gadatliwym. Zawsze wita nas (mnie lub siostrę) w drzwiach z ogonem w górze i głośnym mruczeniem. Aportuje i z uporem maniaka wyciąga wszelkie waciki i płatki kosmetyczne z łazienkowego kosza na śmieci. W nocy prawie zawsze śpi przytulony, ciałko pod kołdrą, głowa ponad. Obcy nie robią na nim żadnego wrażenia, tak samo się przytula (ostatnio przespał całą noc z moją przyjaciółką pod kołdrą), mruczy, bawi i zaczepia.

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich forumowiczów!
_________________
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2014-01-10, 22:32   

....jeszcze focia i pozamiatane, jest dossier kolejnego naszego pupila :kwiatek:
  Zaproszone osoby: 2
 
gerda 


Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1576
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2014-01-10, 22:50   

Piękny, dłuuugi kot :mrgreen: Jak wygląda w styczniu ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne