BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Trochę Sienkiewicza na dzień dobry :-)
Autor Wiadomość
Babinicz 


Barfuje od: 07.01.2014
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 08 Sty 2014
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-01-31, 10:31   Trochę Sienkiewicza na dzień dobry :-)

Witam serdecznie! :-D
Przyszedł czas na mnie abym wreszcie przedstawiła naszą dwójkę, bo do tej pory tylko poczytywałam forum i starałam się doszkolić.

Zacznę od siebie
JA - szczęśliwa "posiadaczka" MCO, totalnie zafiksowana na punkcie swojego pierwszego, własnego kota, marząca o tym aby był zdrowy, szczęśliwy i dożył późnej starości bez większych problemów
No i
KMICIC - Maine Coon 6 miesięczny (prawie), kociak wesoły, uwielbiający się bawić, zawadiaka, odważny, ciekawski, nic w domu nie może dziać się bez niego, we WSZYSTKIM znajdzie coś czym można się pobawić, straszna gaduła...ale kilka razy dziennie potrafi zamienić się w pieszczocha i mruczałkę, ale przytulaski przyjmuję tylko ode mnie i od brata, najwspanialszy kota jakiego kiedykolwiek miałam, właśnie taki miał być, mój ideał 8-)



Kmicic jest u mnie od niecałych 2 miesięcy, od mniej więcej 3 miesięcy poczytuję forum.
Stwierdziłam że skoro ja dobrze jem, a przynajmniej się staram, to moja mała Miłość też powinna, tym bardziej że bardzo zależy mi aby był zdrowy, aby jak najdłużej był obok mnie.
Na początku nie BARFowaliśmy, ale też nie podawałam puszek ani saszetek dla kociaków. Przez pierwszy miesiąc było po prostu surowe mięsko i chrupki TOTW.
Od nowego roku zaczęliśmy BARFować pełną gębą. Odstawiliśmy chrupki i zaczęłam podawać kotu mieszanki z gotowych przepisów, na początku te najprostsze.
Jako, że od początku pobytu u mnie bardzo mięso lubił toteż nie zauważyłam jakiegoś problemu z przejściem na BARF. Uff...
W tym czasie kotek bardzo przybrał na wadze, czasem zastanawiam się czy nie za dużo i czy może nie za dużo mieszanki mu daję bo zwykle dziennie wchłania 350-400g.
Obecnie zabieram się za wymyślanie pierwszego, całkowicie własnego BARFa, jako że forum jest niesamowitą skarbnicą wiedzy, a im dalej w las... to kilka już przepisów poszło do "kosza" i wciąż mam wiele wątpliwości, i pytań (ale to może w innym dziele)

Póki co witam serdecznie, cieszę się że tu jesteśmy i mamy nadzieję że pomożecie w naszych na pewno nieudolnych, na początku, próbach BARFowania :kwiatek:
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2014-01-31, 11:03   

BARFnie Cię witamy :kwiatek:
Ale pięknie napisałaś ...to tez trochę w stylu Sienkiewicza :D
Kmicic to przystojny młodzian, a imię równie piękne.
A jeśli okaże się być taki jak jego pierwowzór tzn. typowy zabijaka ?
No, ale zawsze jest szansa bo Kmicic przybiera imię Babinicz i charakter mu się odmienia jak za dotknięciem różdżki czarodziejskiej :D
Czy planujesz dla niego jakiegoś drugiego zabijakę, albo miłość życiową :love:
  Zaproszone osoby: 2
 
Babinicz 


Barfuje od: 07.01.2014
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 08 Sty 2014
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-01-31, 11:27   

Dziękuję ślicznie za powitanie :kwiatek:
Miłością życiową mam być ja :->
Kotek został eunuchem i tu nam się Sienkiewicz trochę rozmija...
Tak, na przyszłość planuję mu towarzysza broni, choć dla równowagi jakiegoś odrobinę spokojniejszego i większego przytulaska-miłośnika, bo ten to na razie szaleniec i łobuz, choć jak czas na spanie wtedy można mu wszystko zrobić (ale taki miał być). Jakiś Wołodyjowski by mu się przydał ;-)
 
 
Meri 

Barfuje od: 12.08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 07 Lip 2012
Posty: 863
Skąd: Nowy Targ
Wysłany: 2014-01-31, 11:28   

Witam!

Młodzieniec bardzo uroczy, życzę sukcesów odnośnie BARFa! :kwiatek:
_________________
 
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2014-01-31, 11:37   

Babinicz napisał/a:
Jakiś Wołodyjowski by mu się przydał ;-)

.....albo Bohun, kozak jakiś :mrgreen:
  Zaproszone osoby: 2
 
gpolomska 
Admin techniczny

Barfuje od: gpolomska
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 07 Sty 2013
Posty: 1740
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-01-31, 15:45   

Kmicic - bardzo mu pasuje to imię :-) miło powitać kolejną sfiksowaną na punkcie cudownego zwierza :kwiatek:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne