BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kącik wkurzonego barfera
Autor Wiadomość
dagnes 
Administrator


Barfuje od: 2008
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 4837
Wysłany: 2014-04-06, 17:10   Kącik wkurzonego barfera

Bywają w życiu chwile, także w życiu forumowym, że mamy ochotę komuś przyłożyć, albo jakaś sytuacja wyprowadza nas z równowagi i chciałoby się krzyczeć albo kopać ściany :twisted: .
Od dawna wiadomo, że wyładowanie złości i wylanie zebranej żółci to jedyny sposób na ulgę. Czasem wystarczy się komuś wyżalić i zwyczajnie wrzucić z siebie wszelkie kłopoty oraz złości, by odzyskać spokój i jasność umysłu.

W związku z powyższym postanowiliśmy utworzyć na naszym Forum miejsce, które będzie służyć do pozbywania się zbędnego balastu i spuszczania pary z nabuzowanych głów :mrgreen: .

I oto mamy wątek :-D . Można tu sobie do woli ponarzekać na wszystko, co nam przeszkadza, można się wyżalić, wykrzyczeć, opowiedzieć o tym, co nas wnerwia i doprowadza do szewskiej pasji oraz ulżyć sobie dzięki temu :hura: .

Wątek ten nie ma jednak służyć obrażaniu kogokolwiek, nie przewidujemy tu również tolerancji dla wulgarnego słownictwa. Wszystko w ramach kultury, choć czywistym jest, że wolno tu sobie o wiele bardziej pofolgować niż w innych, zwłaszcza merytorycznych, wątkach na Forum :-D .

No to jedziem :mrgreen: .
_________________
Aby dotrzeć do źródła, musisz iść pod prąd
 
 
gpolomska 
Admin techniczny

Barfuje od: gpolomska
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 07 Sty 2013
Posty: 1740
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-04-06, 18:00   

:twisted: :twisted: :twisted:

To chyba będzie najszybciej rozwijający się wątek :lol:

Sobie ponarzekam najpierw (to moja ulubiona czynność życiowa), bo szału dostaję przez szerzący się analfabetyzm - tak, analfabetyzm: ludzie widzą litery, składają je, ale nie rozumieją tekstu - jak coś nie jest obrazkowo jak w jaskini, to koniec. I wtedy mam im ochotę do d.. nakopać - ich niewiedza mnie nie rusza z troski o nich, ale jak pomyślę o biednych zwierzakach, to...



i



aż przestanie być tak:

 
 
dagnes 
Administrator


Barfuje od: 2008
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 4837
Wysłany: 2014-04-06, 19:17   

A któż (albo cóż) konkretnie tak Cię wnerwił tym razem moja droga? :mrgreen:

Poskładanie i zrozumienie liter jest zadaniem skomplikowanym, ale widziałam kiedyś badanie rozumienia przez społeczeństwo prostych wiadomości (wizualno-słuchowych) w TV i wyniki były zatrważające.... :roll: .
_________________
Aby dotrzeć do źródła, musisz iść pod prąd
 
 
gpolomska 
Admin techniczny

Barfuje od: gpolomska
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 07 Sty 2013
Posty: 1740
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-04-06, 19:24   

Lista byłby długa... bo dzisiaj nadrabiam zaległości na forach (i to różnych). Co do badań - polecam lekturę: http://www.przeglad-tygod...ych-analfabetow

Niby normalne, ale jakieś nienormalne: technologia XXI wieku, możliwości wiele, ale lenistwo... z lenistwa ludzki gatunek wyginie :hair:
 
 
motyleqq 


Barfuje od: 3,5 roku
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 425
Skąd: Łuków/Warszawa
Wysłany: 2014-04-06, 19:47   

to pewnie będzie mój ulubiony wątek :mrgreen: ponieważ jestem ciągle na coś wkurzona, zwłaszcza jak mam dni gdy mało śpię :mrgreen:

aktualnie do wścieku doprowadza mnie to, że nie mam bramy, a moja suka ma cieczkę i przyłazi do nas pies. wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że ten pies działa na nerwy mojemu drugiemu psu, którego staram się doprowadzić do ładu(jest agresywny).
_________________
"ludzie, którzy patrzą na relację z psem przez pryzmat siły, i tak zobaczą tylko to, co chcą. szkolenie to nie pole bitwy. po prostu ucz swojego psa"
 
 
majra 


Barfuje od: 04.2013
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 24 Mar 2013
Posty: 130
Skąd: podkarpacie
Wysłany: 2014-04-06, 22:22   

Dla równowagi można założyć wątek optymistyczny, ku pokrzepieniu serc, choć zapewne nie będzie tak obleganym wątkiem ;-)

Ja w sumie też mogę coś...akurat na świeżo sprawa, bo mąż dostał telefon przed chwilą. Jakiś czas temu wynajęliśmy firmę do zrobienia kanalizacji. Okazało się bardzo szybko że okradają swoją firmę, państwową zresztą i sprawa w sądzie. Przez to, że poniekąd jestem świadkiem to sąd pracy wzywa mnie na przesłuchanie a tamci goście straszą nas w sumie jeszcze nie konkretnie , każąc mi kłamać przed sądem...i co? Nie wiem jak z tego wybrnąć a cholernie denerwuje mnie fakt, że ostatnio nowe można sobie tak spokojnie żyć tylko kłoda za kłoda jakbym nie miała swoich problemów top jeszcze ich mam rozwiązywać.
 
 
Snedronningen 
Ekspert

Barfuje od: 06/2013
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Cze 2013
Posty: 2811
Wysłany: 2014-04-07, 08:08   

Byłam wczoraj na imprezie rodzinnej. Nawet nie było tak najgorzej, bo nikogo nie pogryzłam. Ogólna myśl moja jest taka: nie przeszkadzają mi imprezy rodzinne, ja po prostu nie lubię mojej rodziny.
 
 
 
Ines 
BARFny Hodowca
Ekspert


Barfuje od: 12.12.13r
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 2660
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-07, 10:20   

Ja bardzo lubię imprezy rodzinne, ale bardzo nie lubię swojej rodziny :lol:
_________________
Instrukcja obsługi Kalkulatora
  Zaproszone osoby: 187
 
Snedronningen 
Ekspert

Barfuje od: 06/2013
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Cze 2013
Posty: 2811
Wysłany: 2014-04-07, 10:23   

Bo impreza rodzinna z cudzą rodziną mogłaby być całkiem fajna uważam. Ale z własną to tragedia. Jak zwykle o agresji po mięsie, jakie to rottweilery są be, i czemu to ja nie mam męża i dzieci i bla bla bla.
Temat ucichł po moim stwierdzeniu, że na męża szukam rzeźnika z uwagi na tańsze mięso dla psa.
To sie zaczął temat moich kolczyków, że czemu ich tak dużo i po co mi one a bla bla bla.
I wspominki jak się na wakacje z babcią jeździło a w tle muzyka z gwiezdnych wojen.
 
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2014-04-07, 12:20   

Ehhh... bo z rodzinką to najlepiej podobno wychodzi sie na zdjęciu....
 
 
Snedronningen 
Ekspert

Barfuje od: 06/2013
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Cze 2013
Posty: 2811
Wysłany: 2014-04-07, 12:25   

Pod warunkiem, że Cię nie obetną.
 
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2014-04-07, 12:27   

:mrgreen: :twisted: :kwiatek: dobre
 
 
gpolomska 
Admin techniczny

Barfuje od: gpolomska
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 07 Sty 2013
Posty: 1740
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-04-07, 13:20   

Snedronningen napisał/a:
i czemu to ja nie mam męża i dzieci i bla bla bla.

ja wtedy - doprowadzając ich do zaniemówienia ze złości - mówię: "żeby mieć dzieci, to musiałabym mieć męża, a żeby mieć męża, to musiałabym znaleźć jakiegoś faceta, który choć do pięt dorasta zachowaniem i charakterem mojemu kotu"... no i zalega błoga cisza... :twisted:
 
 
isabelle30 
Ekspert

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 2612
Wysłany: 2014-04-07, 13:32   

shana55 napisał/a:
Ehhh... bo z rodzinką to najlepiej podobno wychodzi sie na zdjęciu....


Taki do dwodu osobistego - bo mieści się tylko jedna twarz...

Mnie już rodzina dała spokój. Kiedyś, po rozwodzie wciąż słyszałam - zamiast jeździć do lasu czyścić pajęczyny z krzaków, załóż szpilki i lataj po nocnych klubach...
 
 
89ola 

Barfuje od: 05.02.2013
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2013
Posty: 192
Skąd: Gorzów Wlkp
Wysłany: 2014-04-07, 18:02   

u mnie z dzieckiem odpuścili, widząc reakcje bruna na wszystko obce i żywe co mam w ręku wiedzą, że lepiej abym za życia psa, dzieci nie miała (ani innych zwierząt). a związek tylko na odległość-przecież nie wygonie dla faceta, zwierząt z łóżka 8-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne