BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Relacje partnerskie z miłością w tle :)
Autor Wiadomość
filka 


Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 31 Mar 2014
Posty: 144
Wysłany: 2014-04-17, 08:17   

Reinette napisał/a:


Ostatnio 37-letni facet powiedział mi, że oni (faceci) się zatrzymują mentalnie na poziomie 8-latka, więc może jednak coś w tym jest :mrgreen:


Kupcie facetowi samochodzik zdalnie sterowany i zobaczycie jaką radochę będzie miał! :hura: :mrgreen:
 
 
 
garadiela 

Barfuje od: niedawna
Udział BARFa: 50-75%
Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 230
Skąd: czestochowa
Wysłany: 2014-04-17, 08:27   

filka napisał/a:
Kupcie facetowi samochodzik zdalnie sterowany i zobaczycie jaką radochę będzie miał! :hura: :mrgreen:
wypluj to slowo :faja: Moj pare lat temu miala faze na to...Kupil auto za kupe kasy...Pobawil sie z miesiac dwa i stwierdzil ze po co mu to i sprzedal... :lol:
Faceci nigdy nie dorastaja... :-P
 
 
Ines 
BARFny Hodowca
Ekspert


Barfuje od: 12.12.13r
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 2660
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-17, 09:42   

A ja lubię oglądać bajki, rysować kreskówkowe portrety zwierząt, w nieskończoność mogę kupować kolorowe, pluszowe zabawki (teraz mam wymówkę - to dla kotów), czytać baśnie. Bywam kapryśna, niezdecydowana, niedojrzała, niepoważna - zwłaszcza przy swoim mężu, przy którym czuje się swobodnie. To znaczy, że też zatrzymałam się w rozwoju w wieku 8 lat? Wiecie dziewuszki, to działa w dwie strony... Założę się, że przynajmniej większość z Was bywa nieznośna jak rozpuszczone dziecko, ale Wam nikt nie zarzuci, że jesteście opóźnione w rozwoju. To trochę nie fair ;-)
_________________
Instrukcja obsługi Kalkulatora
  Zaproszone osoby: 187
 
filka 


Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 31 Mar 2014
Posty: 144
Wysłany: 2014-04-17, 09:42   

Hahaha ja mam z tym dobrze, że jak kupi to musi się podzielić z dwoma synami więc tak szybko mu się nie znudzi. Czasami jest walka, że on pierwszy chce, śmiesznie to wygląda jak dyskutują we troje :-P Wtedy w domu mam troje dzieci - jedno duże i dwoje małych :mrgreen:
 
 
 
psy-i-koty 

Wiek: 50
Dołączyła: 11 Lut 2014
Posty: 809
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2014-04-17, 09:45   

ines, zgadzam się z Tobą całkowicie. Ja mam 40 lat a oglądam seriale na Disney Channel, do zwierząt gadam jak niezrównoważona 3-latka. Lubię w pracy na tablicy rysować koślawe rysunki 8-) a mój kochany facet słowa nie powie, że dziecinna jestem. A ja jemu nic nie mówię jak na swoje "zabawki" wydaje kasę i się potem cieszy z nich jak dziecko. :->
 
 
filka 


Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 31 Mar 2014
Posty: 144
Wysłany: 2014-04-17, 09:55   

Ines, my we dwoje czasami zachowujemy się jak dzieci - jak jesteśmy sami zamiast filmu włączamy sobie bajki, ganiamy się po domu a później siadamy i się śmiejemy jakie my głupki 8-)
Faceci czasami są bezpośredni i nie potrafią ukryć swoich dziecięcych marzeń i to jest bardzo fajne i nigdy w życiu mężowi nie powiedziałam, że jest nienormalny czy opóźniony bo kupił samochodzik i się nim bawi.
Na studiach na roku byłam jedyną dziewczyną i miałam 60 kolegów i uwierz mi czasami brałam udział w ich rozmowach, kompletnie inne niż między kobietami. Dla mnie niektóre wręcz niezrozumiałe...
 
 
 
Ines 
BARFny Hodowca
Ekspert


Barfuje od: 12.12.13r
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 2660
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-17, 10:02   

filka napisał/a:

Na studiach na roku byłam jedyną dziewczyną i miałam 60 kolegów i uwierz mi czasami brałam udział w ich rozmowach, kompletnie inne niż między kobietami. Dla mnie niektóre wręcz niezrozumiałe...


A jaki to ma związek z tym, co napisałam? Ja miałam okazję przebywać dużą część życia w towarzystwie mężczyzn w wieku od 30 do 90 lat, wypowiadających się zupełnie swobodnie. Nie wiem, o czym rozmawiają chłopcy na studiach, ale wiem, o czym rozmawiają dorośli mężczyźni. Nie uważam, by ich rozmowy były bardziej lub mniej dojrzałe niż rozmowy kobiet w tym samym wieku. Są na inny temat i mają inną formę, ale to nie znaczy, że ktoś jest tu gorszy lub lepszy, po prostu różni ludzie rozmawiają na różne tematy i w różny sposób.
_________________
Instrukcja obsługi Kalkulatora
  Zaproszone osoby: 187
 
filka 


Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 31 Mar 2014
Posty: 144
Wysłany: 2014-04-17, 10:37   

Ines napisał/a:
Są na inny temat i mają inną formę, ale to nie znaczy, że ktoś jest tu gorszy lub lepszy, po prostu różni ludzie rozmawiają na różne tematy i w różny sposób.

Właśnie o to mi chodziło. A nie o to, że ich rozmowy są bardziej dojrzalsze czy nie. Mężczyźni inaczej rozmawiają ale to już pisałam w poprzednim poście...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne