BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Crazy Black Cat i moje ogony :)
Autor Wiadomość
crazyblackcat9 


Dołączyła: 20 Kwi 2014
Posty: 8
Skąd: Londyn
Wysłany: 2014-04-21, 13:50   Crazy Black Cat i moje ogony :)

cześć wszystkim BARFiarzom! jestem początkująca w temacie, nie będę ukrywać, że trochę z lenistwa, a trochę z braku wiary w siebie('czy na pewno dobrze komponuję dietę? może o czymś zapomniałam?! chrupki jednak są bezpieczniejsze...). Ja i mój narzeczony mamy 2 ogonki - ja czarną kotkę Cessnę, a on - sukę mix husky Sarę. Sara została znaleziona w lesie, gdzie żyła min. miesiąc, jak nie dłużej. BARF jej bardzo smakuje, bo sama polowała na mniejsze stworzenia. Co z resztą nadal czasem czyni, ogranicza się do myszy i nornic :P Cessna to istna królewna, mięska całego nie tknie, ryby też nie, chyba, że maślana. Ogólnie nie kuma tego gryzienia i szarpania się z mięchem. Łowna jest bardzo, żaden komar ani mucha w domu nie przeżyją :D Ma nieco słaby węch, mam ją od oseska, kiedy przeszła ostry koci katar. z tego powodu prawy kanalik nosowo-łzowy nie wykształcił się poprawnie i Cessna czasem sapie i dyszy w stylu Dartha Vadera / świnki. no i chrapie :P

Ostatnio zaczęłam BARFić skórami z łososia (takimi z kawałkiem sporym mięska obok, z płetwami itp) i tak się to Sarze spodobało, że chyba czas najwyższy zabrać się poważniej za temat. Zwłaszcza, że do specjałów kochanych przez Sarę, oprócz mięsa, należą żurawiny suszone, banany i nori (tak, takie glony od sushi!).

Pozdrawiamy wszystkich :)
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2014-04-21, 18:26   

Witamy serdecznie :kwiatek:
No to do dzieła...i mamy kolejnych BARFerów.
Najlepszy tandem na początek iw ogóle.
Czego kot nie zje to psina zawsze pochłonie z polizaniem pysia :)
  Zaproszone osoby: 2
 
crazyblackcat9 


Dołączyła: 20 Kwi 2014
Posty: 8
Skąd: Londyn
Wysłany: 2014-04-22, 16:22   

oj, moja psina to wszystko z chęcią zje :P nad Cessną muszę popracować, ale damy radę. Karmy dostają niezłe, kota jest na TOTW, a psina na Acanie. No i muszę maszynkę do mielenia kupić :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne