BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nieśmiałe powitanie :)
Autor Wiadomość
sliver_87 

Barfuje od: XI.2010
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 395
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-05-16, 22:01   

ale czytanie tego wszystkiego, dowiadywanie się, uświadamianie sobie pewnych spraw i zaczynanie z BARFem włąśnie od początku to super przygoda :) ja byłam tym absolutnie zachwycona i oczarowana, czytałam czasem całymi godzinami i mówiłam o tym wszystkim jak przekupka mężowi co tylko się nowego doweidziałam. to jest naprawdę fajne dowiadywać się tylu rzeczy nowych i bardzo potrzebnych :)
powodzenia! będzie dobrze - zobaczycie.

chęci są na drugiego rusa, ale trzeba sie kierować rozsądkiem- a ja widzę, że trzy to już wystarczająco w naszych wrunkach lokalowych.
_________________
 
 
Ines 
BARFny Hodowca
Ekspert


Barfuje od: 12.12.13r
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 2660
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-05-16, 22:32   

sliver_87 napisał/a:
ale czytanie tego wszystkiego, dowiadywanie się, uświadamianie sobie pewnych spraw i zaczynanie z BARFem włąśnie od początku to super przygoda :) ja byłam tym absolutnie zachwycona i oczarowana, czytałam czasem całymi godzinami i mówiłam o tym wszystkim jak przekupka mężowi co tylko się nowego doweidziałam. to jest naprawdę fajne dowiadywać się tylu rzeczy nowych i bardzo potrzebnych :)


Miałam... mam! dokładnie tak samo! :kciuk: jak ktoś mi udostępni jakąś wartościową wiedzę to czuję się mniej-więcej tak, jakby mi dał mnóstwo pieniędzy.
_________________
Instrukcja obsługi Kalkulatora
  Zaproszone osoby: 187
 
natja 


Dołączyła: 16 Maj 2014
Posty: 39
Wysłany: 2014-05-17, 10:26   

Od kiedy znana tu koleżanka obiecała wysłać mi małą część suplementów, faktycznie zaczęłam się ekscytować i wciągać - sprawdzać na liście co będę musiała oddzielnie dokupić... no cóż, zaczynamy imprezkę :) :hura: Dzisiaj w planach mam podsuwać mu kawałeczki surowej piersi z indyka, trochę wymaczanej w mięsku z puszki. Mamy znów zły okres, to już 4 pawik dziś rano w ciągu tygodnia :( Najlepsze w tym wszystkim jest to, że on odmawia jedzenia swojego suchego, odmawia jedzenia swoich puszek PoN, ale jak ja już jestem zdesperowana bo kot nic nie je i sięgam po puszkę Gourmeta - to zajada aż mu się uszy trzęsą :( Czy mój kot bierze mnie zwyczajnie podstępem? :evil: Gourmety to tylko 4% mięsa, tragedia ... ale w chwili obecnej wolę, żeby jadł trochę tego niż absolutnie nic :cry:

Chyba pora założyć swój nowy wątek w innym miejscu, gdzie zacznie się nasza historia :kwiatek:
 
 
ab. 

Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 73
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2014-05-17, 21:42   

Witaj!
Głowa do góry pomożemy Ci i dasz radę.
Jak ja dałam i ogarnęłam tą całą wiedzę, to każdy jest w stanie z tym uporać :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne