BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam :)
Autor Wiadomość
Kanarkowa 

Dołączyła: 13 Sie 2014
Posty: 9
Skąd: Rzuchów (Śląsk)
Wysłany: 2014-08-13, 18:11   Witam :)

Witam wszystkich!! Jestem posiadaczką trzech Dogów Kanaryjskich :) Do diety BARF skłoniło mnie to, że moim dwóm suczkom nagle przestała smakować sucha karma :D Miałam mnóstwo różnych karm wypróbowanych, jednak najsmaczniejsze dla nich jest surowe mięsko. Nie ma sensu wciskać karmy. Zamówiłam zamrażarkę 500L i zaczynam, chcę zrobić duże zakupy w Aspolu. Ułożyłam swój pierwszy jadłospis. Szoku z przejścia na całkowitą surowiznę raczej nie będzie, bo i tak oprócz karmy dostawały codziennie surowe mięso. Wszystko mamy wypróbowane, oprócz ryby :) Mam nadzieję, że też będzie im smakować.

Ta strona jest super, tylko kiedy ja to wszystko przeczytam? :D Na razie może 1/3 przeczytałam, ale i tak już dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałam.

Pozdrawiam :)
 
 
Snedronningen 
Ekspert

Barfuje od: 06/2013
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Cze 2013
Posty: 2811
Wysłany: 2014-08-13, 18:18   

Kanarkowa, a zdjęcia? Całej trójki, coby mnie zazdrość zeżarła. I skąd są i jakie są. A jak się da to ja chcę filmik. Dla mnie istnieją głównie 4,5 rasy psów (kolejność alfabetyczna): dobemann, dogo canario, owczarek kaukaski, rottweiler (ten ostatni najbliższy memu sercu) oraz od czasu do czasu dog argentyński.
A kiedy przeczytasz to wszystko? Jak głosi motto życiowe mojej suki: "a kto powiedział, że musisz spać?".

I tu bardzo ważny temat, który może oszczędzić Ci nieprzespanych nocy i rwania włosów z głowy: BARF - co nas czeka?
 
 
 
Kanarkowa 

Dołączyła: 13 Sie 2014
Posty: 9
Skąd: Rzuchów (Śląsk)
Wysłany: 2014-08-13, 19:49   

Żeby dodać zdjęcia to muszę najpierw wiedzieć jak :-D A chyba muszę wrzucić je na jakiś serwer, a potem tutaj, bo od razu chyba się nie da?

Przeczytałam ten temat, świetnie napisane!! Utwierdziłam się w przekonaniu, że sucha karma to g.... :-D

Cała moja trójka nie może przejść na BARF-a, bo chłopak jest alergikiem pokarmowym i ogólnie ma wrażliwy układ pokarmowy. Źle trawi surowiznę, a do tego nie przepada za nią. W jego przypadku zostanę przy suchej karmie (ehhh :-D ) i mięsko gotowane. Ale dziewczyny nie mają żadnych problemów.
 
 
Tufitka 
Ekspert

Barfuje od: 17.02.2013
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 3006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-08-13, 19:54   

Hau, hau na forum, ten wątek pomoże Ci wstawić zdjęcia. Ciekawa jestem Twoich psiaków
http://www.barfnyswiat.org/viewtopic.php?t=387
_________________
„Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.”
George Bernard Shaw
 
 
Kanarkowa 

Dołączyła: 13 Sie 2014
Posty: 9
Skąd: Rzuchów (Śląsk)
Wysłany: 2014-08-13, 20:31   

A to moje dzieciątka ;-)

Gortez 3,5 roku, 83 kg (hodowla Sta Wo)



Carmen 2 lata, 52 kg (hodowla Barbarian)



Bianca 1,5 roku, 48 kg (hodowla Fuego de Volcanes)



Mam bardzo dużo zdjęć, ciężko coś wybrać :-D

[ Dodano: 2014-08-13, 20:40 ]
Zapomniałabym o jednym z moich ulubionych zdjęć... :mrgreen:

 
 
Snedronningen 
Ekspert

Barfuje od: 06/2013
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Cze 2013
Posty: 2811
Wysłany: 2014-08-13, 21:12   

Z hodowli Fuego do Volcanes są dwie suki (siostry), od których ja osobiście oczu oderwać nie mogę.

Chłopaka kojarzę z innego forum i już wtedy do niego wzdychałam, że ja takiego nie mam jak. Jest tam nawet takie jedno zdjęcie, które mnie urzekło i aż się go przytulić chciało.
Nie wybieraj zdjęć. Daj wszystkie :kwiatek:
 
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2014-08-13, 21:53   

Witam olbrzymów :kwiatek:
A gdzie sobie tak hasacie po tych łąkach zielonych ?
W profilu proszę wstaw skąd jesteście jeśli to nie problem.
A piesy to wielkie takie i straszne :mrgreen: :roll:
Czy łagodne są ?
Czy czują swoja wielkość i siłę ?
Czy jak małe szczeniaki ?
Napisz coś o charakterach, bo to w połączeniu z fotą jest dla mnie najciekawsze, taki portret psychologiczny.
  Zaproszone osoby: 2
 
kelpie87 
BARFny Hodowca

Barfuje od: VIII 2010
Udział BARFa: 75-90%
Dołączyła: 29 Wrz 2012
Posty: 257
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2014-08-16, 16:06   

Kruszynki :)
_________________
Ania & czarne ruskie
www.infiniventus.pl
 
 
Retriver 


Barfuje od: 01.07.2014
Udział BARFa: 50-75%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Lip 2014
Posty: 708
Skąd: lubelszczyzna
Wysłany: 2014-08-16, 20:16   

Zastanawiała mnie zamrażarka 500 L teraz zastanawiam się dlaczego tylko jedna ;-)
Psy przepiękne oczu nie można oderwać od zdjęć.
_________________
Retriver
 
 
Kanarkowa 

Dołączyła: 13 Sie 2014
Posty: 9
Skąd: Rzuchów (Śląsk)
Wysłany: 2014-08-18, 16:56   

Snedronningen, wszystkich zdjęć nie dam rady wstawić :mrgreen: Zwłaszcza, że na razie kiepsko u mnie z czasem, ale tak to bywa latem :lol: Ja nie mogę oderwać oczu od wszystkich psów z hodowli FdV, na żywo dopiero robią wrażenie ;-)

Sandra, witam ;-) Tak, wiem muszę wszystko powstawiać, avatar też jakiś :-D Chętnie opiszę charakterek każdego z moich maluchów, tylko brak mi czasuuuu :shock: Tak z doskoku tutaj zaglądam co kilka dni.... Mieszkam w Rzuchowie (woj. śląskie), mamy tutaj super tereny do chodzenia na spacerki, najlepsze są stawy, w których Carmen uwielbia pływać :-D

kelpie87, dla mnie to zawsze będą kruszynki :->

Retriver, dziękuję ;-) mąż mówił taka wielka zamrażarka, może zamówimy mniejszą, a ja, że zobaczysz za niedługo trzeba będzie drugą taką zamówić :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne