BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zmiany organizacyjne na Forum
Autor Wiadomość
dagnes 
Administrator


Barfuje od: 2008
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 4837
Wysłany: 2013-10-17, 15:31   Zmiany organizacyjne na Forum

Drodzy Forumowicze :-)

W celu poprawienia przejrzystości Forum oraz ułatwienia Wam życia w BARFnym Świecie, zostaną w najbliższym czasie przeprowadzone zmiany organizacyjne.
Zmiany pójdą głównie w kierunku scalenia tematyki dotyczącej wszystkich gatunków naszych domowych mięsożerców w jeden dział. Jest wiele aspektów BARFa, które są wspólne dla kotów, psów i fretek, dlatego istniejący teraz podział staje się coraz bardziej sztuczny, dodatkowo wprowadzając bałagan na Forum. Pierwotny układ Forum okazał się po czasie niepraktyczny, dlatego trzeba go zmienić.
Ponadto zostaną uporządkowane sprawy Forum pod kątem zgodności z Regulaminem.

W trakcie opisanego wyżej organizowania Forum możecie spodziewać się niewielkich utrudnień w postaci zmiany nazw działów, zmiany ich usytuowania lub łączenia kilku w jeden. Żadne posty ani wątki nie będą usuwane, jedynie mogą zmienić swe położenie w przestrzeni ;-) . Jeśli komuś coś "zniknie", to proszę nie wpadać w panikę, tylko użyć wyszukiwarki forumowej lub opcji "zobacz swoje posty".

Mam nadzieję, że "nowe oblicze" Forum zyska Waszą akceptację i pozwoli BARFnemu Światu lepiej spełniać swą edukacyjną rolę.

W razie pojawienia się jakichkolwiek problemów technicznych proszę o kontakt.
_________________
Aby dotrzeć do źródła, musisz iść pod prąd
 
 
gpolomska 
Admin techniczny

Barfuje od: gpolomska
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 07 Sty 2013
Posty: 1740
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2013-10-25, 09:53   

Super pomysł z tym przemeblowaniem - w ostatnich dniach odkryłam wiele nowych ciekawych tematów, do których dotąd nie dotarłam prostą drogą, a teraz są "na wierzchu" :kciuk:
 
 
dagnes 
Administrator


Barfuje od: 2008
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 4837
Wysłany: 2013-10-25, 11:08   

Cieszę się, że zmiany są na lepsze :-D .
Mam z tym ogrom pracy ale myślę, że warto. W zasadzie najgrubsze przemeblowanie jest już zakończone, teraz pozostała kosmetyka, która jednak, jak się okazuje, jest trudniejsza niż te większe rewolucje.

Bardzo byłabym wdzięczna za informacje zwrotne od większej ilości Użytkowników Forum, bo przecież te zmiany są głównie dla Was, a nie dla Adminów czy Modów (choć i nam będzie teraz łatwiej moderować Forum). Czy takie oblicze Forum Wam się podoba? Macie jeszcze jakieś sugestie?
_________________
Aby dotrzeć do źródła, musisz iść pod prąd
 
 
_Jadis_ 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 870
Skąd: Zg-c / Legnica
Wysłany: 2013-10-25, 11:42   

Na początku trochę się pogubiłam - jestem wzrokowcem i przywykłam do starego układu , ale to kwestia przyzwyczajenia juz jest ok i dla mnie forum jest czytelne ;)
_________________
Tysiące lat temu czczono koty jako bogów. One nigdy o tym nie zapomniały.
  Zaproszone osoby: 2
 
sliver_87 

Barfuje od: XI.2010
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 395
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2013-10-26, 12:28   

jestem bardzo zadowolona z tych zmian.
skłoniło mnie to do ponownego uważnego przeglądnięcia forum, odświeżenia informacji i odnalezienia nowych :)
_________________
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2014-08-30, 07:52   

Kochani, wczoraj zrezygnowałam z funkcji Moderatora Globalnego z powodów osobistych.
Chciałam wszystkim forumowiczom, którzy mnie poznali z dobrej i złej strony serdecznie podziękować za ten okres współpracy. :kwiatek:
Będę nadal na pokładzie BARFnego i będę go wspierać swoją energią i wiedzą w miarę sił tak by nabierał wiatru w żagle i nie poddawał się złym mocom na swym barfnym kursie.

Wszyscy jesteście najważniejszą konstrukcja tego okrętu, bo wy również tworzycie Forum.
Mam nadzieję i marzenie, że będzie nas coraz więcej.
Nie jeden okręt ale cała armada.
Dziękuję :kiss:
  Zaproszone osoby: 2
 
Komanka 


Barfuje od: 03.11.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 663
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-08-30, 15:18   

Sandro, wszystkiego dobrego w takim razie, niech wszystko układa się pomyślnie. :kiss:

Ale będziesz mieć czas, siłę i możliwość zaglądać na Forum, pisać i wspierać nas swoim doświadczeniem w barfowaniu i nie tylko?

Powodzenia i dziękuję za twoje posty, zawsze wyważone i nastrajające optymistycznie :kwiatek:
 
 
Retriver 


Barfuje od: 01.07.2014
Udział BARFa: 50-75%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Lip 2014
Posty: 708
Skąd: lubelszczyzna
Wysłany: 2014-08-30, 15:22   

Sandro, jesteś pomocną osobą i wiesz tak dużo nie znikaj tylko wspieraj nas posiadanym doświadczeniem :kwiatek:
_________________
Retriver
 
 
Verano
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-30, 15:26   

Sandra napisał/a:
Będę nadal na pokładzie BARFnego i będę go wspierać swoją energią i wiedzą w miarę sił tak by nabierał wiatru w żagle i nie poddawał się złym mocom na swym barfnym kursie.

Nie przesadzajmy, Sandra nas nie opuszcza, prawda? Prawda? Prawda? :oops: Tylko porzuca zabawki do maltretowania naszych postów :lol:
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2014-08-30, 17:04   

Jak miło :D dziękuję.
Dziewczyny nie mogłabym tak zupełnie odejść.
BARFny Świat to mój drugi virtualny dom, w którym są gorące serca, mądre głowy i inne zakręcone osoby kochane :mrgreen:
A teraz to ja wam pokaże jak się robi OT :-P
  Zaproszone osoby: 2
 
dagnes 
Administrator


Barfuje od: 2008
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 4837
Wysłany: 2014-09-02, 10:52   

Sandra napisał/a:
A teraz to ja wam pokaże jak się robi OT :-P

Właśnie zauważyłam Sandro, że nieźle Ci idzie :lol: .
Nie wiem tylko jak długo uda nam się utrzymać Ci okres ochronny przed linijką :kiss: .

Żeby nie było, ża ja też offtopuję ;-) , to pragnę poinformować wszystkich, że dzisiaj będę dokonywała zmian w układzie strony głównej Forum, przesunięć działów i niewielkich korekt w nazwach oraz związanych z tym wszystkim porządków. Wszystko po to, by polepszyć czytelność informacji na Forum i ułatwić szukanie. Proszę zatem nie przerażać się, jeśli jakiś temat (albo nawet cały dział) Wam nagle zniknie, albo nie będziecie w stanie znaleźć czegoś tam, gdzie było dotąd. W trakcie tych roszad może być chwilowe zamieszanie, więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość :kwiatek: .
_________________
Aby dotrzeć do źródła, musisz iść pod prąd
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2014-09-02, 11:55   

dagnes napisał/a:
Nie wiem tylko jak długo uda nam się utrzymać Ci okres ochronny przed linijką :kiss:

Ach, tego się nie obawiam, bo zgodnie z zasadą ...., forumowicz jest bezcenną składową tego Forum :hura:
  Zaproszone osoby: 2
 
dagnes 
Administrator


Barfuje od: 2008
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 4837
Wysłany: 2014-09-04, 13:46   

Informuję, że niewielki lifting Forum jest prawie zakończony (zostanie jeszcze rozwinięty widok poddziałów na stronie głównej, ale żeby to zrobić muszę uporać się z niewielkim problemem technicznym), trochę uporządkowane zostały tematy, ale reszta porządków będzie robiona sukcesywnie. Jak zapewne zauważyliście, oprócz zmiany usytuowania niektórych działów i zmiany nazw oraz rozszerzenia podtytułów, na Forum pojawiły się dwa nowe działy: Kulinaria dwunogów oraz BARFna Hodowla.

Kulinaria dwunogów obejmować będą szeroko pojętą tematykę żywienia nas, czyli opiekunów BARFnych zwierzaków, oraz związane z żywieniem tematy zdrowotne. BARFny Świat to forum o diecie naszych zwierząt, więc i my powinniśmy mieć na nim swój kącik, bo w końcu też zasługujemy na dobre żarcie ;-) . Nasze zdrowie, zależne przecież od naszej diety, ma równiez niebagatelny wpływ na możliwość sprawowania prawidłowej opieki nad czworonogami, więc dział ten powinien zasużyć na uwagę każdego Użytkownika Forum 8-) .

BARFna Hodowla to forum, w którym gospodarzami będą hodowcy kotów, psów i fretek. Ponieważ barfujący hodowcy są skarbnicą wiedzy i doświadczeń o tym, jak realnie wygląda BARF, a także skarbnicą wiedzy ogólnej o zwierzakach i opiece nad nimi, to chcielibyśmy, by mogli dzielić się swą wiedzą w sposób bardziej uporządkowany. Z drugiej strony zarówno hodowcy jak i zwierzęta hodowlane mają specyficzne potrzeby, wykraczające często mocno poza tematykę BARFa dla nakolankowych czworonogów, więc z pewnością przyda im się miejsce, w którym będą mogli rozwiązywać własne, hodowlane problemy i dyskutować o sprawach ściśle hodowlanych. Dodatkowo, zdajemy sobie sprawę z tego, że hodowcy są także ważnym ogniwem w szerzeniu idei BARFa i edukowaniu przyszłych opiekunów ich zwierząt w zakresie prawidłowego żywienia. Mamy w związku z tym nadzieję, że oddając hodowcom do dyspozycji odrębne forum, umożliwimy im nie tylko wymianę doświadczeń ale i ułatwimy tym, którzy dotąd nie barfowali (czyli nieBARFnym hodowcom) wejście na BARFną Drogę.
Jako grupa specjalna, hodowcy otrzymają wyróżniający ich kolor nicka oraz rangę BARFny Hodowca pod nickiem. O szczegółach działania forum hodowlanego poinformuję w temacie wprowadzającym w dziale BARFna Hodowla. Będziemy zapraszać wszystkich hodowców do naszego małego forumowego Klubu i tworzenia działu hodowlanego. Jeśli z racji niewiedzy kogoś pominiemy, to bardzo proszę o pw do mnie (znaczy: jeśli od nas nie wyjdzie informacja o przyłączeniu do BARFnych Hodowców, a jesteś hodowcą - koniecznie zgłoś to do mnie! nie chcemy nikogo pomijać ani wykluczać!).
A zatem - BARFni Hodowcy wszystkich krajów łączcie się! ;-) :kwiatek:
_________________
Aby dotrzeć do źródła, musisz iść pod prąd
 
 
Ines 
BARFny Hodowca
Ekspert


Barfuje od: 12.12.13r
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 2660
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-09-04, 13:51   

:kciuk: :kciuk: :kciuk: ! ! !
_________________
Instrukcja obsługi Kalkulatora
  Zaproszone osoby: 187
 
Kazia 
BARFny Hodowca

Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 796
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-09-04, 15:06   

BARFną Hodowlę widzę.
KUlinaria Dwunogów, jakoś nie dostrzegam...pewnie jak zwykle ślepa jestem? albo dopiero się pojawi.

Co do problemów hodowlanych...hm....ja, z moim "bagażem doświadczeń" :twisted:
jestem dość sceptyczna.
Już tutaj kiedyś pojawiła sie próbka rozmów o hodowli i hodowcach, jakoś nie bardzo udana....
Oczywiście, że każdy może mieć swoje zdanie i je napisać, ale....no zobaczymy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne