BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Krety - kompendium wiedzy
Autor Wiadomość
Snedronningen 
Ekspert

Barfuje od: 06/2013
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Cze 2013
Posty: 2811
Wysłany: 2014-08-30, 13:09   

gerda, jak czytam o Tobie i krecie to przypomina mi się film golfiarze, jak Bill Murray walczył ze świstakiem (chyba świstakiem).
 
 
 
gerda 


Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1576
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2014-09-06, 18:46   

No i co powiecie :-D SUKCES :mrgreen: Parę dni nastawiania (wielokrotnie) 2 pułapek nie dał efektu :evil: Kreta złapałam OSOBIŚCIE, własnymi rękoma :mrgreen: W uznaniu jego pracowitości i zdolności omijania pułapek - został wywieziony i wypuszczony na wolność.(Włożyłam go do wiaderka i zasypałam ziemią) Grunt (tam gdzie go wypuściłam) niestety jest dość twardy - bo teraz sucho, ale rosną też krzaki, do rzeczki też nie tak daleko. Nie wiem czy sobie tam poradzi (kretowisk w pobliżu nie widziałam), ale ma szansę przeżyć i do zimy zbudować mnustwo tuneli :mrgreen: Cieszę się, że udało się go żywego złapać, bo biedak bardzo się bał i tak głośno piszczał :roll:
 
 
Skipper 
Ekspert


Barfuje od: 2012.08.20
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 2808
Wysłany: 2014-09-06, 19:02   

Znaczy Gerda masz nowy fach w ręku...
Jak będzie teraz poza ogrodem i szkółkami to obejmie go ochrona całoroczna :mrgreen:
Ale żeś dobrze mu zrobiła :kwiatek:
_________________
Mimo, że regulamin forum to FIKCJA - Śpiewać to rzecz ludzka, miauczeć to rzecz boska... :mrgreen: (Zhuangzi 庄子)
 
 
Snedronningen 
Ekspert

Barfuje od: 06/2013
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Cze 2013
Posty: 2811
Wysłany: 2014-09-06, 19:10   

gerda, jestem pełna uznania. Początkowo chciałaś zabić biedaka a teraz ma "immunitet".
 
 
 
Retriver 


Barfuje od: 01.07.2014
Udział BARFa: 50-75%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Lip 2014
Posty: 708
Skąd: lubelszczyzna
Wysłany: 2014-09-06, 19:33   

gerda, jeżeli zatęsknisz za kopczykami w ogrodzie zapraszam do mnie :-P , super ,że go odzyskał wolnośc :kwiatek:
_________________
Retriver
 
 
gerda 


Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1576
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2014-09-06, 21:41   

Niestety, obawiam się, że po pewnym czasie inny krecik zajmie jego miejsce :evil: .Trzeba sporo szczęścia, żeby udało się drania złapać :-( (mieć przygotowany sprzęt w postaci: rękawic, wiaderka, odkręconej wody w wężu z pistoletem), a przede wszystkim - żeby akurat kopał tuż pod powierzchnią ziemi :twisted: Dosypałam ziemi, kory w miejscach "ubytku" (on zjada tą ziemią czy co :shock: ) i będę sprawdzać, czy nie ma nowych kopców i korytarzy - bo może jest tych malutkich, czarnych wredot więcej :hair: :hair: :-(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne