BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witamy się ze wszystkimi:) Ja i Meteor.
Autor Wiadomość
Ramdens 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-05-27, 20:52   Witamy się ze wszystkimi:) Ja i Meteor.

Witam wszystkich!:) Na wstępie chciałam napisać, że forum podczytuję regularnie od jego początków, ale jakoś tak wyszło, że dopiero teraz postanowiłam się "ujawnić" :)
Mieszka ze mną barfujący, prawie 9miesięczny kocurek Meteor, który to w listopadzie zeszłego roku przyczynił się do tego, bym moje "podczytywania forum" wprowadziła czym prędzej w życie, ale może po kolei:)

Kociak to znajda. Trafił do mnie w wieku 8tygodni. Został znaleziony gdy wałęsał się przemoczony po budowie na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Ja wtedy rozglądałam się powoli za przygarnięciem kota:) I tak się trafiło, przeglądałam ogłoszenia, pojechałam zobaczyć i zabrałam ze sobą:)
Mały obrażony był na chrupki i na puszki i choć nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy musiałam wprowadzić mu mięsko. Pamiętam jak na gwałt zamawiałam wtedy FC:) A jakież było zdziwienie Pani weterynarz gdy mimo pytania co jada, gdy chciała mu wcisnąć jakieś chrupki by spróbował, on się na nią wręcz wypiął... ;)

Teraz się trochę zmienił i chrupkami nie pogardzi. Służą za świetną metodę odciągania jego uwagi gdy che coś nabroić! Trzy chrupki turlające się po podłodze i Meteor już nie pamięta, że przed chwila dobierał się do kwiatka:)

Niedługo się dokocimy cudowną kotką devon rex:) Myślę, że jak już oficjalnie się przywitałam to może nie skończy się już tylko na czytaniu forum, ale także na pisaniu:)
 
 
aśka 

Barfuje od: roku
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 177
Skąd: śląskie
Wysłany: 2012-05-29, 17:59   

Witam ciebie i Meteorka!Miał szczęście ,że trafił na ciebie :love: .Powodzenia w barfowaniu
 
 
Ramdens 


Barfuje od: 11.2011
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-05-30, 09:23   

Ah postanowiłam jeszcze, że perfidnie się moim łobuzem pochwalę wklejając zdjęcie :-D
 
 
aśka 

Barfuje od: roku
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 177
Skąd: śląskie
Wysłany: 2012-05-30, 17:08   

Gostek wyluzowany na maksa. Super futerko. Ciekawa jestem twej devonki :-D Też mam rexa ale selkirka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne