BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Draco, Harry i Kira witają :)
Autor Wiadomość
Papulcia1988 

Wiek: 35
Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 3
Skąd: Pabianice
Wysłany: 2012-11-08, 12:27   Draco, Harry i Kira witają :)

Witam wszystkich! :-)
Jestem szczęśliwą posiadaczką 2 kotów rasy Maine Coon oraz 1 kocurka brytyjczyka ;-)
Pierwszego kupiliśmy brytyjczyka i karmiliśmy go royalem canin dla maine coonów (tak podpowiedziała nam hodowczyni).
Po pewnym czasie stwierdziliśmy, że brytkowi przydałoby się towarzystwo i wybór padł na imponującego Maine Coona :-) Hodowczyni Harrego podpowiedziała nam, że lepiej jest karmić koty suplementowanym surowym mięsem.
I.....zaczęlismy barfować brytka też przerzuciliśmy na mięsko.
Na razie podajemy im wołowinkę z kurczakiem (indyka nie lubią, serduszek również :-| ) i do tego dodajemy fellini complete, ale myślimy pomału żeby zacząć wprowadzać coś nowego jakieś inne suplementy zamiast fellini? Dlatego się tutaj zarejestrowałam i proszę bardzo o pomoc :mrgreen:
Niedawno w naszym domku zawitała piękna szylkrecia Maine Coonka i również zajada się mięskiem :lol:
 
 
 
dagnes 
Administrator


Barfuje od: 2008
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 4838
Wysłany: 2012-11-25, 23:25   

Witaj :-)

Podejrzewam, że całe forumowe towarzystwo wciąż czeka na fotki twoich z pewnością pięknych futer ;-) .
Nie ma fotek - przywitanie nie zaliczone :-P . Żartuję.

W każdym razie ja też chętnie pooglądałabym to towarzystwo. Pochwal się też jak wam idzie przestawianie stadka na BARF. Życzę powodzenia :food: .
_________________
Aby dotrzeć do źródła, musisz iść pod prąd
 
 
Papulcia1988 

Wiek: 35
Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 3
Skąd: Pabianice
Wysłany: 2012-11-26, 09:46   

Oj faktycznie przepraszam za brak fotek :-(
Ale już naprawiam swój błąd ;-)
Dracuś to niebieski brytek, Harry rudy potworek :mrgreen: i Kircia czarna szylkrecia :mrgreen:



Jeśli chodzi o Barfowanie to w sumie Draco jadł surową wołowinkę i suche do tego. Ale jak wzięliśmy Harrego to od razu zamówiliśmy fellini complete, kupiliśmy wołowinkę, kurczaka, indyka i wszystko pokroiliśmy dodaliśmy fellini z wodą, poporcjowaliśmy i do zamrażarki. Za 2 dni dostali pierwszą porcję wcinali aż miło :mrgreen: Harry to jadł Barfowe jedzonko już u swojej Hodowczyni, więc dla niego nie było to nic nowego, ucieszyliśmy się, że brytkowi też przypadło do gustu.
Później jak wzięliśmy Kirę to też od razu Barfem ją poczęstowaliśmy i też o suchym zapomniała 8-)
Ostatnio mój mąż zaczął narzekać, że tyle musi się nakroić tej wołowiny, więc całą wołowinkę dostali zmieloną a ja pokroiłam im do tego serca, gulasz drobiowy i gulasz indyczy :mrgreen: Zauważyłam, że oni mięcho zjedzą w każdej konsystencji.
Ładnie przybierają na Barfie ale nie są zbyt grubaśni (Harry jak przez parę dni dostawał suche to zaczął mu się tłuszczyk pojawiać między nogami). Aktualnie Harciu waży 7kg i ma 10 miesięcy, Draco waży 4 kg i ma 9 miesięcy a Kircia waży 3,5kg i ma 4 miesiące ;-)
 
 
 
Aleka 


Barfuje od: 09.2012
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 27 Lip 2012
Posty: 36
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-11-26, 15:19   

Witajcie :kwiatek:
Śliczne masz stadko, fajnie że mięso im wszystkim smakuje :mrgreen:
 
 
Dzaruna 


Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Wiek: 40
Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 183
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-11-27, 09:27   

Witajcie :-)
Ale fajne stado! A ten rudy irokez u szylkretki jest fantastyczny!! :love:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne