BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Mruczacze czyli małe tygrysy
Autor Wiadomość
Antinetka 


Barfuje od: I/II 2013
Udział BARFa: 75-90%
Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 63
Skąd: W-wa
Wysłany: 2013-03-03, 13:59   Mruczacze czyli małe tygrysy

Konsumpcja drugiej mieszanki trwa w najlepsze. Chrupki koty dostają raz dziennie w ilości ok. 1-2 łyżki i obecnie jest to PoN, którego próbki udało się pozyskać z pewnego sklepu.
Secisław wcina wszystko, aż mu się uszy trzęsą, myślę, że gdyby dostawał 2x tyle, co wg wyliczeń kalkulatora, byłby jeszcze szczęśliwszy :mrgreen:
I uwaga - jak na razie chyba skończyły się problemy kuwetkowe. Od kilku dni znajdujemy w kuwetce tylko małe, twarde kupki :hura: (Czy to możliwe, że luźniejszym kupom winny był jednak suchy Applaws? Nowa mieszanka zawiera wołowinę gulaszową, więc to chyba jednak nie krowie mięso było wcześniej ich powodem :niewiem: )
Jej Wybredność Tofulka też już barfuje pełnym pyszczkiem, choć gryzienie kawałków powoduje, że zjada swoje porcje dużo wolniej od Secika i trzeba przed nim bronić jej miski...

A wyglądało to tak (zdjęcia z poprzedniego weekendu):




Secik sprawdza, czy mięsko w maszynce przypadkiem się nie psuje ;-)



Kicia stwierdziła, że jednak jest kicią, a nie kurką...



Nasz kot kupowałby... BARFa ;-)
_________________
Czy są na forum taje i tonki?
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2013-03-03, 15:53   

Antinetka napisał/a:
Nasz kot kupowałby... BARFa ;-)

Antinetko mamy kolejne hasło :->
Cudna sprawa z tym kotem przy ręcznej starej Alfie 5, my tzn. Syn też na takiej czasem miele.
Super, że zaczęłaś taki wąteczek na Barfnym życiu, i właśnie po to on jest, że jak już człowiek wie prawie wszystko :lol: o BARFie to pokazuje jak dobrze zrobił, że barfuje...
Gratuluję udanych fotek....
Ja uwielbiam czytać właśnie ten dział, bo tu jest samo życie...
Kontynuuj...koty młode ile to lat przed nami ? A taje i tonki sa cudowne i bardzo chętnie sie uczą.
Mój Pinto Miki nauczył sie zamykać skrzydła drzwi. Siostra ma będąc ostatnimi czasy z wizytą zwróciła mi na to uwagę, bo dla mnie to było nic nadzwyczajnego. On nie lubi otwartych drzwi :lol:
  Zaproszone osoby: 2
 
milena88 


Barfuje od: 8marca 2013
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 127
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2013-03-04, 18:04   

:-D Przy takim mieleniu można spore mięśnie sobie wyrobić. Również mam 5tkę, cudem uratowaną od złomowania :hura: świetnie się sprawdza przy mieleniu kości, chrzęści. Pozdrawiam kociaste i Twoją wytrwałość :food:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne