BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Słowo wstępu
Autor Wiadomość
harpia 
Ekspert


Barfuje od: zawsze
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 8 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 713
Skąd: Libiąż
Wysłany: 2011-09-20, 19:56   Słowo wstępu

Witam wszystkich fretkomaniaków :!: :-D

Słowem wstępu, wiem, że dział ten jest na razie w powijakach, ale serdecznie zapraszam do zakładania tematów, rozmów, do dzielenia się własnymi spostrzeżeniami odnośnie diety naturalnej u fretek.

W Polskim internecie nie ma miejsca, gdzie można spokojnie przedyskutować plusy i minusy freciej diety BARF, mam nadzieję, że właśnie tutaj doświadczymy burzy mózgów, dla dobra naszych sierściuchów :mrgreen:

Nie bójcie się pytać, nikt tu nie gryzie, nie wygania i nie wyśmiewa się, pamiętajcie kochani, nie ma głupich pytań :!:

Zapraszam do zapoznania się z całym forum, które dzięki dagnes powstało, by całą dotychczasową wiedzę zgromadzić w jednym miejscu, w łatwy i przejrzysty sposób.
_________________
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym
 
 
kasiek 

Barfuje od: 9 lat
Udział BARFa: 75-90%
Wiek: 38
Dołączyła: 14 Mar 2012
Posty: 25
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2012-03-14, 13:41   

Witam,
chyba się znamy z fretkoforum (udzielałam się tam jakieś7 lat temu). Aby polecić dietę BARF napiszę parę słów.
Moja fretka Nuka w maju skończy 9 lat. Całe życie je surowe mięso + suplementy diety. Mięso każdego rodzaju oprócz wieprzowiny oczywiście, pocięte w małą kosteczkę. Do tego frecie suplementy diety osobno i sucha karma w miseczce cały czas ale rzadko chrupie bo najada się mięsem. Myślę, ze jej wiek jak najbardziej świadczy o zaletach tej diety. Może byłaby w jeszcze lepszej formie gdybym przygotowywała bardziej zaawansowane karmy tak jak robi się do dla kotków, ale surowe mięso też się spisało.
Teraz w domku mamy nowego członka rodziny, 4-miesięczną kotkę ragdoll. W hodowli Była na suchym + puszki i czasem dostawała coś surowego. Jest u nas od 4 dni i widzę, że sucha karma może dla niej nie istnieć a surowe mięso uwielbia, więc przymierzam się do BARFnego jedzonka. Pozdrawiam wszystkie ogonki :*
 
 
AnnaR 

Wiek: 60
Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 13
Wysłany: 2012-10-31, 13:12   

Witam, jestem właścicielką 3 ogonków: Puni (wielkiej złośnicy, ale jakże słodkiej, gdy śpi), Milki (nieśmiała, ale zawsze:arystokracja) i AlpenGolda (słodkiego głuptasa). Piszę, bo potrzebują krwi suszonej (będę miała wieprzową, ale nie wiem, czy mogę ją dać fretce). Nie mogą też znaleźć sposobu na stworzenie nowego postu. Albo to moje zdenerwowanie, albo już jestem za stara na internet (prawie 5 krzyzyk). :-?
_________________
AniaR
 
 
Madziorek 

Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 14 Lis 2012
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-11-14, 05:29   

aaaa mam Was tutaj : Alani, Aneta i Harpik! :lol: nawet nie wiedziałam o istnieniu tego forum dopóki nie zaczęłam szukac hemoglobiny do kupienia :mrgreen:
Po ostatniej rozmowie z Anetą wycofałam Zuzolcowi komercyjną karmę - pierwsze dni był bunt i nie chciała nic jeść, a teraz wcina aż się uszy trzęsą :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne