BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam wszystkich :)
Autor Wiadomość
Yaga7 

Dołączyła: 17 Cze 2013
Posty: 14
Wysłany: 2013-06-19, 15:37   Witam wszystkich :)

Na forum przyszłam w celu poczytania o żywieniu kocich nerkowców, ale przy okazji poczytam sobie wszystko inne, czemu nie ;-)

Stan zwierzyny:
- 15-letni Maciek, nerkowiec, w wolnej chwili wrzucę w odpowiednim wątku wyniki badań i poproszę o rady, ale to dopiero po badaniu kontrolnym, gdy będę wiedzieć coś więcej
- 7-letni Eryk, chrupkożerca, którego od 2 miesięcy przestawiam na mokrą karmę, z marnym skutkiem, więc też się muszę dokształcić w tym temacie.

Barfa jako takiego pewnie stosować nie będę - to nawet nie to, ze nie mam do tego przekonania, ale jako osoba niejedząca mięsa po prostu bym tego nie potrafiła zrobić (w sensie kupować, mielić itp.). Gdyby barfowe mieszanki były dostępne w gotowej postaci do kupienia - pewnie mogłabym spróbować.
Aha, dla siebie też żarcia nie lubię przygotowywać ;-)

Aha, gdyby ktoś się pytał, dlaczego mam koty, skoro nie daję im mięsa, to od razu chciałabym poinformować, że jak koty brałam, byłam święcie przekonana, że wystarczy im dawać suche i jakoś nikt mnie z błędu nie wyprowadzał ;-) W sumie dopiero od niedawna wiem, że suche jest be, a mięso jest cacy. Ale docelowo chciałabym, aby moje koty jadły dobrą mokrą karmę z odpowiednimi suplementami - uważam, że takie wyjście też jest dobre :food:
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2013-06-19, 16:32   

Witaj Yaga7 :kwiatek:
Koty to nie ludzie i do życia mięsa potrzebują :mrgreen: my mamy wybór, one nie ....
zapraszamy do czytania i do Barfa :-D
sukcesów życzymy :kwiatek:
 
 
Yaga7 

Dołączyła: 17 Cze 2013
Posty: 14
Wysłany: 2013-06-19, 16:36   

Jasne, rozumiem :-)

Tylko cały czas mam nadzieję, że może to być mięso z karmy typu najlepsza możliwa mokra karma, a niekoniecznie mięso z mięsnego, w którym pani sprzedająca sprzeda mi wszystko, bo ja się na tym nie znam :mrgreen:

A o karmach też tu piszecie sporo i mam nadzieję trochę tej wiedzy znaleźć.
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2013-06-19, 16:41   

Proś Margot o radę, ona tu jest specem o nerkowców i prawidłowego ich żywienia :-D
 
 
Yaga7 

Dołączyła: 17 Cze 2013
Posty: 14
Wysłany: 2013-06-19, 16:43   

Tak, widziałam już :-)

Jestem też po lekturze wątku dla nerkowców i tak jak pisałam, jak tylko będę mieć świeże wyniki, to się tam udam.
 
 
Devona 

Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 44
Wysłany: 2013-06-19, 17:18   

Cytat:
Gdyby barfowe mieszanki były dostępne w gotowej postaci do kupienia - pewnie mogłabym spróbować.
Zdaje się, że kiedyś znalazłam w internecie takie gotowe mieszanki, w moim województwie nie było dystrybutora, ale w większości rejonów kraju można je było kupić bez problemu :-) .
 
 
Yaga7 

Dołączyła: 17 Cze 2013
Posty: 14
Wysłany: 2013-06-19, 18:28   

Na szybko wrzuciłam w gugla i znalazłam to: http://www.barf-krakow.pl...e&id=6&Itemid=5

Posprawdzam na forum, czy ktoś coś o tym pisał.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne