BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam
Autor Wiadomość
Agnieszka7714 

Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 22
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-09-29, 13:18   Witam

Witam wszystkich serdecznie. Nazywam się Agnieszka i jestem z Wrocławia. Jestem zdecydowana ale chyba leniwa. Mam dwa koty, jeden nie jada mięsa (o dziwo, powącha i odchodzi), drugi wcina wszystko co mu się pod nos podstawi. Małymi kroczkami zbliżam się do barfa. Na ile mi się uda, zobaczymy.
 
 
 
sliver_87 

Barfuje od: XI.2010
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 395
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2011-09-29, 13:49   

zyczę duzo silnej woli i powodzenia!! warto:)
_________________
 
 
Aisha 


Barfuje od: 01-2011
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 184
Skąd: Belgia
Wysłany: 2011-09-29, 14:49   

Witaj Agniesiu , fajnie ze Ty tez tutaj do nas dolaczylas :mrgreen: Coraz wiecej znajomych tutaj dolacza , cala zasluga pochodzi od naszej kochanej Mari ;-) Agnieszko jak juz ten pierwszy krok do Barfa zrobilas ,to drugi bedzie juz napewno latwiejszy :mrgreen: i nie wiadomo kiedy zarazisz sie ta mikroba , ktora panuje tu na forum:mrgreen: Jak tam z Frodziem? Juz coraz lepiej? Sukces!
 
 
Mari 


Barfuje od: 02.2010
Udział BARFa: 50-75%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 168
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-09-29, 15:23   

Witaj Agnieszko! :-D

Oj zarazić się można! U mnie to już przeszło w stan chroniczny. Mam nadzieję, że fanatyzm mi jeszcze nie grozi :D
 
 
Agnieszka7714 

Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 22
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-09-30, 20:22   

Aisha napisał/a:
Witaj Agniesiu , fajnie ze Ty tez tutaj do nas dolaczylas :mrgreen: Coraz wiecej znajomych tutaj dolacza , cala zasluga pochodzi od naszej kochanej Mari ;-) Agnieszko jak juz ten pierwszy krok do Barfa zrobilas ,to drugi bedzie juz napewno latwiejszy :mrgreen: i nie wiadomo kiedy zarazisz sie ta mikroba , ktora panuje tu na forum:mrgreen: Jak tam z Frodziem? Juz coraz lepiej? Sukces!


Z Frodziem? To zależy o co pytasz, bo on to chodząca choroba jest. :-D . Vincuś o dziwo coraz mniej się ksztusi, pomimo, że gania jak szalony. Nareszcie.
Vincuś je surowe mięsko, jakie by nie było (chodzi mi o rodzaj, nie ważne, czy to indyk, wołowinka, czy królik, wcina aż mu się uszy trzęsą). Frodo kiedyś wcinał wołowinkę, teraz i ona jest bee. Francuskie podniebienie, wybredny do granic możliwości.
 
 
 
Mari 


Barfuje od: 02.2010
Udział BARFa: 50-75%
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 168
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-09-30, 20:36   

Pomalutku i też się nauczy :D Ja już rok z niebarferami walczę :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne