BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Tropieniowo
Autor Wiadomość
Baniusia 


Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 27 Sie 2013
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-10-31, 14:12   Tropieniowo

Witajcie,
przepraszam, jestem tu jakiś czas i się nie przywitałam, więc ... Witajcie. Mam dwie czarne sunie laby Negrę 5,5 i Banni 9 miesięcy. W wolnych chwilach tropimy użytkowo - szukamy ludzi, skarpet, parówek ... :)
 
 
Vega_k 


Barfuje od: zaczyna
Dołączyła: 30 Lip 2013
Posty: 93
Skąd: okolice Błonia
Wysłany: 2013-10-31, 14:21   Re: Tropieniowo

Baniusia napisał/a:
(...)W wolnych chwilach tropimy użytkowo - szukamy ludzi, skarpet, parówek ... :)


Witaj :)
Padłam :mrgreen: tropienie użytkowe skarpetek... mojemu synowi by się przydał taki pies do tropienia skarpetek i dobierania ich parami :D
 
 
ciocia_mlotek 
Ekspert


Barfuje od: 25.07.12
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 01 Sie 2012
Posty: 4452
Skąd: góry Szkocji
Wysłany: 2013-10-31, 14:23   

Witaj :)
Rewelacja. Koniecznie napisz nam coś więcej o waszym tropieniu. Przyznam, że myślałam też o tej aktywności dla mojego gargulca, on bardzo lubi bawić się nosem. Na pewno chętnie poczytam, poducze się i skorzystam z pomysłów :)
 
 
Aniek 


Barfuje od: 01.03.2013
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 416
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-10-31, 14:23   

Baniusia, chodzicie na jakiś kurs? Tak myślę, żeby mojego wyżlaka do roboty zapędzić :mrgreen:

Dawaj fotki!
 
 
Baniusia 


Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 27 Sie 2013
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-10-31, 14:23   

Skarpetki zostawiają osoby, których szukamy na polach i w lasach. Dlaczego skarpetki... bo najpiękniej pachną, zwłaszcza te tygodniowe. Przed treningiem zbieram takie jak najcenniejszy skarb.
 
 
Ziva 


Udział BARFa: 25-50%
Dołączyła: 24 Maj 2013
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-10-31, 14:27   Re: Tropieniowo

Baniusia napisał/a:
Witajcie,
przepraszam, jestem tu jakiś czas i się nie przywitałam, więc ... Witajcie. Mam dwie czarne sunie laby Negrę 5,5 i Banni 9 miesięcy. W wolnych chwilach tropimy użytkowo - szukamy ludzi, skarpet, parówek ... :)


zapraszam do Skaryszaka! mamy tu tropicieli "ludzkich", ciekawe jak by wypadli w konkurach z Negrą i Banni :mrgreen:
 
 
Aniek 


Barfuje od: 01.03.2013
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 416
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-10-31, 14:28   

Ziva...ale oni dziwni przecież są...widzą rzeczy, których nie ma....krew widzą...szkoda psów :faja:
 
 
Baniusia 


Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 27 Sie 2013
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-10-31, 14:31   

No na kurs to niekoniecznie... Byłysmy na obozach tropieniowych. Teraz chodzę na zajęcia do Marii Kuncewicz ( nie mylić z Marią Kuncewiczową pisarką :), która prowadzi taki kurs w szkole ALTO w Warszawie. My chodzimy tylko na treningi. Wiem, że Maria będzie miała teraz warsztaty w Warszawie w "Dobrym psie". Tropienie polecam dla każdego psa i w każdym wieku. moja Negra była nieśmiała i tylko się na mnie oglądała, a teraz... inna Dziewczyna. Zdjęcia... zamieszczę później, bo nie mam teraz do nich dostępu... hmm
 
 
Wierciłapa
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-31, 14:40   

Kurcze nawet nie wiedziałam, że są takie treningi. Chyba mojego Argo umówię na zajęcia, bo on nosek to ma :)

Szkoda, że o tych warsztatach wcześniej nie wiedziałam, bo teraz lista już zamknięta :/

A gdzie tropicie w mieście, czy gdzieś na obrzeżach?

Moje sierściuchy to jedynie na myśliwskich warsztatach były
 
 
Bushido 

Barfuje od: 06.2012
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 25 Maj 2012
Posty: 66
Skąd: W-wa
Wysłany: 2013-10-31, 14:41   

wszystkie labki jakie w życiu miałam okazje poznać były niemiłosiernie grube i bez sił polatania choćby za piłeczką. a to przecież rasa użytkowa. fajnie więc, że 'pracujecie'.
my swego czasu troszkę ratownictwa lądowego liznęliśmy, ale ostatecznie poszliśmy w kierunku obrony sportowej. powodzenia na treningach :) startujecie może w zawodach?
 
 
Baniusia 


Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 27 Sie 2013
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-10-31, 14:48   

Tropimy ostatnio w Wilanowie. Patrzyłaś na kurs w ALTO? Maria coś ostatnio mówiła, że ruszą z nowym na wiosnę. Myślę, że warto pilnować warsztatów Marii, jest naprawdę świetna. Z tego co wiem, robi warsztaty też w Krakowie z Alteri. A zamiast stricte myśliwskich czasami bawimy się dummikami.

[ Dodano: 2013-10-31, 14:49 ]
Byłyśmy na SKOP-ie. Bawimy się raczej w tropienie, nie rywalizujemy z innymi :).
 
 
Ziva 


Udział BARFa: 25-50%
Dołączyła: 24 Maj 2013
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-10-31, 14:50   

Aniek napisał/a:
Ziva...ale oni dziwni przecież są...widzą rzeczy, których nie ma....krew widzą...szkoda psów :faja:


ej no halo krew była! tylko szary wyżeł im się pomylił z czarnym retriverem...
szczegółów się czepiasz :roll: :mrgreen:
 
 
Baniusia 


Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 27 Sie 2013
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-10-31, 14:52   

Jeny, o czym Wy piszecie??! :shock:
 
 
Wierciłapa
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-31, 14:55   

Ja nie mam labków, ale faktycznie w okolicy wszystkie labki z otyłością. A szkoda, bo w końcu to psy pracujące...

W warszawie o treningi myśliwskie to problem, a większy jest taki że moje Barbety mogą jedynie w konkursie tropowców brać udział, a to nie do końca to co powinny robić psy tej rasy. Zwłaszcza, że na początku standardu widnieje jak byk "Barbet to więcej niż aporter". Więc planujemy w wakacje robić konkurs użytkowy we Francji z naszą 2 letnią Georgią.

Natomiast w ramach "pracy" bawimy się w agility :D Ale książka o tropieniu sportowym na półce do przeczytania czeka
 
 
Ziva 


Udział BARFa: 25-50%
Dołączyła: 24 Maj 2013
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-10-31, 14:58   

Baniusia napisał/a:
Jeny, o czym Wy piszecie??! :shock:


było tak... :mrgreen:

W Parku Skaryszewskim mamy parę "tropicieli", chodzą na czworakach, w wypiętymi kuperkami i tropią, wąchają, macają :lol:

i raz jeden na spacerze był Ricosław Aniek, moja Zivanna i retriverka Corti.
państwo tropiący pełen szał, bo krew zobaczyli! i po rozstawie łap ustalili, że Rico :shock:

Telefon do Aniek, że Siwy się pociął! Aniek, że nie! Wyrodna matka nie chce dziecka leczyć :faja: Zivanna też cała, i co? No Corti, specjalistka od rozcinania łap raz w tygodniu :mrgreen:

chwała skaryszewskim tropicielom!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne