BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Tosca, Tizzy i Kicia sie przedstawiaja na surowo. :)
Autor Wiadomość
betty 

Barfuje od: 7 lat
Wiek: 41
Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 16
Skąd: warszawa
Wysłany: 2014-02-09, 17:48   Tosca, Tizzy i Kicia sie przedstawiaja na surowo. :)

cześć wszystkim :)

Na forum BARF jestem od dawna, ale nie bardzo wiem dlaczego jeszcze nie przywitałam sie w tym dziale.
No więc jestem w takim razie i mówię wszystkim CZESC.

W domu mam dwa psy - Tosce rodowodową flat coated retrieverke urodzoną 11.04.2003 roku więc niedlugo w kwietniu skończy 11 latek! Oraz Tizzy ok 4letnia sunie w typie huski wziętą z przytuliska 3 lata temu.
Jest tez kotka , którą rónież przygarnęliśmy z Palucha, w 2011 roku.

Wszystkie zwierzaki są na surowym jedzonku. Tosca od kiedy skończyła 2 lata (wtedy dowiedzialam się o tym rodzaju karmienia i z powodzenie sie na to przestawiła).
Tizzy zaraz po przywiezieniu jadła chwile suchy pokar, poki sie nie przyzwyczaiła do nowego miejsca, po ok miesiascu dostala surowe i tez dieta jej służy(mieszka na zewnatrz w budzie-jako huski bardzo jej to odpowiada).
Kot jako drugi nasz kot(poprzedni niestety sie uszkodził na płocie i nie przeżył :( ) te jest na surowiźnie drugi rok i ma sie doskonale. Czasem złowi myszki, jaszczurki, ptaki. Tylko zimę przesiaduje w domu, bo w śniegu mu ciężko sie poruszać.

Ostatnio mam trochę wątpliwości co do karmienia psów surowym, tego względu, że Tizzy od jakiegoś czasu okropnie jeździ w brzuchu, Tosce czasami. Ale o to juz bede pytać w innych wątkach, mam nadzieje rozwiązać probem.

A oto zdjecia zwieraków :)
Tosca




Tizzy




Kicia



pozdrawiamy!
_________________
Betty, Tosca, Tizzy, Kicia
Ostatnio zmieniony przez betty 2014-02-09, 18:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ciocia_mlotek 
Ekspert


Barfuje od: 25.07.12
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 01 Sie 2012
Posty: 4452
Skąd: góry Szkocji
Wysłany: 2014-02-09, 17:57   

cześć. Słodkie zwierzaki.
pozwolę sobie odnieść się do jednego fragmentu

betty napisał/a:
Ostatnio mam trochę wątpliwości co do karmienia psów surowym, tego względu, że Tizzy od jakiegoś czasu okropnie jeździ w brzuchu, Tosce czasami.


Karmisz surowizną 9 lat (przynajmniej tyle) i sama widzisz jak dobrze zwierzaki na tym żyją. Zastanawia mnie czemu przy powstałym drobnym problemie od razu sieją ci się wątpliwości co do takiej diety w ogóle?
Ale tak jak mówisz, o tym więcej pogadamy w wątkach - problem zapewne uda sie rozgryźć.
_________________
Taz i Cu sith na surowo
 
 
betty 

Barfuje od: 7 lat
Wiek: 41
Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 16
Skąd: warszawa
Wysłany: 2014-02-09, 18:08   

Dziekuje za miłe powitanie :)

Tzn nie chcialabym rezygnować z tej diety, ale przeraziło mnie to jeżdzenie w brzuchu.
Tizzy wczoraj w lesie znalazła noge sarny, i troche ja pogryzła zanim odebrałam. Dzis na spacerze sie załatwiła, a po pewnym czasie znow sie ustawiła do załatwiania, niestety tym razem wyleciała spora kropla krwi na śnieg... i teraz jej siemie lniane parze- zamiast jedzenia. (zostalo mi skrzydelko z kurczaka z udkiem(jak na złość ostatnia porcja). Jutro dostanie piers z kurczaka lub indyka.
_________________
Betty, Tosca, Tizzy, Kicia
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2014-02-09, 18:46   

Ja również Cię witam z tak uroczym stadem :kwiatek:
Znajdziesz wszystko co potrzebne do rozwiązania problemów w stosownych watkach :)
  Zaproszone osoby: 2
 
betty 

Barfuje od: 7 lat
Wiek: 41
Dołączyła: 14 Lut 2012
Posty: 16
Skąd: warszawa
Wysłany: 2014-02-09, 18:51   

dziekuje i Tobie za miłe powitanie :)

Problem przedstawiłam tutaj:

http://www.barfnyswiat.or...p?p=57361#57361
_________________
Betty, Tosca, Tizzy, Kicia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne