BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Krople Bacha
Autor Wiadomość
monikasan 

Udział BARFa: 90-100%
Wysłany: 2015-11-15, 16:51   Krople Bacha

Czy ktoś z Was miał jakieś doświadczenia w stosowaniu kropli Bacha?
Problem dotyczy agresji kota w stosunku do drugiego kota na tle lękowym(zdiagnozowane przez behawiorystkę).Generalnie kicia od początku bała się obcych,jest strachliwa i nieufna i chciałabym dodać jej trochę odwagi właśnie tymi kroplami.

Silvena 
Ekspert

Barfuje od: 28.04.2013
Pomogła: 7 razy
Wysłany: 2015-11-15, 17:03   

Ja dawałam Fenie przez miesiąc, miałam specjalnie dobraną dla niej mieszankę, ale nie zauważyłam jakiejś wielkiej poprawy. Stosowałam równolegle z Feliwayem. Może to było za krótko, nie wiem. Myślę, że warto spróbować, bo to na pewno nie zaszkodzi.
Hymen chce się bawić, Fena go nie lubi, boi się go i ucieka. Czasami jak się zapomni to go pogoni ze 2 razy, ale to się zdarza bardzo rzadko, może raz-dwa w miesiącu...
Hymen się czasem trochę zapomni i jest bardziej natarczywy, ale krew nigdy się nie lała, Fena zawsze wie, gdzie ma uciekać...
Fena też jest bardzo nieufna do obcych i ogólnie nowości, potrzebuje sporo czasu, żeby się do czegoś przekonać. Jak byliśmy na wakacjach to opiekunka przychodziła 2x dziennie do kotów, Fena oczywiście zawsze pod łóżkiem albo sofą siedziała. Wyszła do opiekunki dopiero w przed ostatni dzień i dała się nawet pogłaskać ze 2 razy :shock:

Hekate811 

Barfuje od: 25.10.2013
Wysłany: 2015-11-15, 18:12   

Ja też kiedyś zamawiałam specjalnie komponowaną mieszankę na lęki przed burzą, petardami mojego psa, nie zauważyłam żadnych efektów, chyba że były bardzo subtelne ;-)
Ale muszę też zaznaczyć że na mojego stachajłę to dopiero xanax przy sylwestrze daje radę, łagodne syropki, feromony, melatonina czy zioła też nie były skuteczne :roll:

Odpowiedz do tematu