BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Marta i Hila
Autor Wiadomość
meps 

Dołączyła: 27 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-07-01, 22:30   Marta i Hila

Chciałybyśmy sie przedstawić.
Marta (człowiek) i Hila(suka). Mieszkałyśmy w Warszawie. Obecnie znajdujemy się w stanie permanentnego rozkroku, ponieważ z powodów rodzinnych przemieszczamy się między Warszawą a Aarhus Dania.
Hila to 9 miesięczna dziewczyna Canaan dog. Od 4 tygodni jesteśmy na BARFie. W teorii wyglądało to bardzo prosto w praktyce niezupełnie. Suka jest problematyczna jeśli chodzi o jedzenie. Przerobiłyśmy dużą ilość suchych karm z podobnym skutkiem. Żadna nie stała się ulubioną i po paru tygodniach szukałyśmy następnej.
Z BARFem zaczęło się obiecująco. Jadła i nie musiałam jej zachęcać. Niestety teraz drugi dzień zdecydowanie odmawia współpracy. Coś skubnie i koniec. Również kości przestały być interesujące. Ponieważ panna nie po raz pierwszy robi fochy jeśli chodzi o jedzenie to jeszcze nie wyrywam sobie włosów z głowy ale jest to sytuacja stresująca. Forum poczytałam, więc gwałtowne linienie przyjęłam względnie spokojnie. 13 lipca mamy wystawę ale może zostanie jej trochę futra.
Karmę kupuję w Aarhus w sklepie z Barfem. Zarówno gotowe mieszanki jak i poszczególne surowce i staram się sama komponować. W suplementach mam braki ale będę systematycznie uzupełniać. Jeśli ktoś ma taką niejadkową paskudę chętnie dowiem się jak sobie z tym radzi.
W Warszawie mamy trzy koty, które są pod opieką mojego męża i córki. Koty nie będą BARFować bo nie jestem tego w stanie ogarnąć nie będąc na stałe.

Hila



Rudy- chłopak 18 lat Meps, Szara-dziewczyna 2 lata Mysza, Para syjam -dziewczyna 2 lata Lena





 
 
Skipper 
Ekspert


Barfuje od: 2012.08.20
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Sie 2012
Posty: 2808
Wysłany: 2014-07-01, 22:39   

Witaj na forum :kwiatek:
Jakie śliczne kocie dupki :love:
_________________
Mimo, że regulamin forum to FIKCJA - Śpiewać to rzecz ludzka, miauczeć to rzecz boska... :mrgreen: (Zhuangzi 庄子)
 
 
gerda 


Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1576
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2014-07-01, 22:58   

Zady z ogonami - piękne i różnorodne :mrgreen:
 
 
meps 

Dołączyła: 27 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-07-01, 23:57   

Dziękuję.
Był jeszcze z nami przez 13 lat (żył 17 lat) jeszcze jeden ogonek. Niestety w zeszłym roku musieliśmy się z nim pożegnać.

Dimek

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne