BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Weber i Giddens vel Mały i Duży
Autor Wiadomość
kianne 


Barfuje od: 03.2011
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 21 Paź 2011
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-01-13, 12:18   Weber i Giddens vel Mały i Duży

Witamy serdecznie!

Przyznaję się bez bicia, że cichutko śledzę sobie wątki BARFowe od zeszłej zimy. Trafiłam na CHATULA „przy okazji” problemów Webera z falującą skórą – było podejrzenie alergii pokarmowej (niepotwierdzone). I tak dowiedziałam się o BARFie. No i po dogłębnym zgłębieniu forum, Wasza wiedza i przykłady i sama filozofia BARFa przygniotła mnie 100% słuszności i już nie było odwrotu :)

Kiciory przestawiły się na BARFa, praktycznie w jeden dzień :) Ale one wszystko by zjadły (zwłaszcza Giddens – „Duży” jest w końcu zasłużoną ksywką”), jeszcze nie znaleźliśmy rodzaju mięska, którego by nie wsunęły :) Zaczęłam od mięska z FC, ale teraz już full zestaw suplementów w szafce i kalkulator pod ręką i działamy :)
Kiciory po przestawieniu na BARF piękne i zdrowe, Mały troszeczkę przybrał na wadze, Duży troszkę zrzucił (było wskazane :) ) no i skończyły się bomby biologiczne w kuwecie :) wszystko Wasza zasługa :)

To jeszcze się pokrótce przedstawimy. Kitki są wzięte z wątku na forum miau (http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=116238&p=6340765#p6340765) – jak zobaczyłam marmurkowego Giddensa po prostu nie mogłam się oprzeć, a mój TŻ powiedział, że prawdziwy kot to tylko szary pręgowany dachowiec, więc wzięliśmy do kompletu Webera – od razu wiedzieliśmy, że chcemy 2 (żeby się nie nudziły, jak nas nie ma w domu :)).

Kiciory, chociaż bracia, zupełnie odmienne (nie tylko z rozmiaru :)).

WEBER – mała, chuda rozrabiaka. Jak wariuje po domu wygląda jak mały pawian  Nazywamy go Zrzutek – nic, co leży na blacie/regale nie umknie jego uwagi :evil: (Dzisiaj w nocy był to mój ulubiony kubek :(). No, uczymy się wszystko chować (plus jest taki, że większy porządek w domu :D) Poza tym nie lubi sikać do kuwety – preferuje zlew, umywalkę, dywanik łazienkowy ;( Ale do tego wszystkiego jest wielkim przytulakiem – jak przyjdzie na mizianie, mruczenie, deptanie, zrobi minę małego, niewinnego kociaka, to nie mogę się mu oprzeć :) (jest mistrzem w manipulowaniu mną, potwora jedna).





GIDDENS vel Duży :) To jest kot, który wie, co jest najważniejsze w życiu – jedzenie, spanie, jedzenie i wychodzenie na balkon :) Jest niezawodnym budzikiem – ponieważ koty jedzą przed naszym wyjściem do pracy i po przyjściu, potwora zawsze wie, kiedy jest 7 rano i co oznacza sygnał budzika :) Jak na dachowca ma długą, puszystą sierść, więc jest ulubionym obiektem wtulania i miziania :)





Pozdrawiamy i obiecujemy nie tylko cichutko czytać wszystkie wątki, ale też skrobnąć coś od czasu do czasu :)
 
 
sliver_87 

Barfuje od: XI.2010
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 395
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2012-01-13, 19:58   

Witamy i przesyłamy mnóstwo miziaków dla kotków cudnych!
_________________
 
 
hipoteza 


Barfuje od: 07/2011
Udział BARFa: 50-75%
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 226
Skąd: Legnica
Wysłany: 2012-01-13, 23:20   

Słodziaki, zdjęcia w stylu "zmieszczę się wszędzie" mnie powaliły:-D
Witajcie na Forum
_________________
Mam kota na gorącym dachu mojej głowy...
 
 
kianne 


Barfuje od: 03.2011
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 21 Paź 2011
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-01-14, 11:33   

Tak, konkurs "kto zmieści się w mniejsze pudełko" wciąż trwa :)

Ale szala przechyla się na stronę Dużego :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne