BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam :)
Autor Wiadomość
KaRottka 


Dołączyła: 30 Sty 2012
Posty: 37
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-01-30, 20:04   Witam :)

Witam serdecznie,

zgodnie z netykietą, grzecznie rozpoczynam od przywitania się w stosownym wątku ;-) już od kilku miesięcy podglądam forum, aż wreszcie postanowiłam się zarejestrować :)

Mieszkam z psem i dwoma kotami (no i TZem, ale On preferuje mięsko gotowane :-P )

Z psem ciężko wskoczyć na naturalną dietę z racji malutkiego zamrażalnika, a przy tym całkiem sporych rozmiarów psa (25kg). Jednak staram się uzupełniać jego dietę, ku uciesze psich zębów, oczu i nosa :lol:

A koty? Jeden kot-to 2-letni, sterylizowany Zdecydowanie Gotowo-Żerca ;-) ze skłonnością do wypraszania mięsa-niestety, preferuje wyłącznie pierś z kurczaka, krewetki, łosoś, dobrej jakości wołowinę etc. jednym słowem-mięsko z gatunku ą i ę ;-)
a co, resztę niech je pańcia :twisted: no ale ciiii... powooooooli czasem coś innego tknie :roll:

Drugi kot, to jeszcze kociak (6 miesięczny). Początkowo na BARFie, od jakiegoś czasu strajkuje i chwilowo się poddałam, po tym, jak wyczerpały mi się pomysły na zachęcanie, a kot prawie przestał rosnąć z tego protestu :hair: trzymajcie jednak kciuki-może uda się ją z powrotem nawrócić ;-)

Przepraszam, jeśli powitanie wypadło gdzieś bez ładu i składu, ale sporo ostatnio mam na głowie i zmęczenie troszeczkę mogło dać o sobie znać :oops:
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2012-01-31, 10:48   

Witaj KaRottko między nami BARFiarzami, :kwiatek:
Trochę na wyrost tak siebie nazywam, bo jakoś nie mam drygu z tym BARFem,
ale nie rezygnuje :-| .
Ponoć ćwiczenie czyni mistrzem ...
Czytam o Twym 6-miesięcznym kociulku...ę i ą.... i rozumiem doskonale...nie kota.
Ciebie rozumiem. :-|
Serdecznie i ciepło pozdrawiam
  Zaproszone osoby: 2
 
KaRottka 


Dołączyła: 30 Sty 2012
Posty: 37
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-01-31, 11:26   

Witaj Sandro :)
Tak, tak, czytałam na forum, że też masz przeboje :)

kot ą i ę, to ten starszy ;) z nią jest mniejszy ból, bo mimo wszystko-jest łakomczuchem, choć fakt, czasem np. musi ją karmić czymś nowym z ręki mój TZ- to On ją wychował od wieku ok.3 tygodni i jest w Niego zapatrzona, jak w obrazek, Jemu ufa ;-) Jeśli Devi nie zje, mniej się stresuję. to już dorosły kot :lol:

a młodsza? cóż, po prostu mi się obraziła na BARF... a mnie się już kończą pomysły, jak ją namówić... wiem, że BARF zdrowy... ale chwilami wątpię czy zdrowsze są totalne strajki głodowe u rosnącego kociaka :-/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne