BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam ja oraz moje koty dwa
Autor Wiadomość
Dzaruna 


Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Wiek: 40
Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 183
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-03-23, 19:05   Witam ja oraz moje koty dwa

Cześć wszystkim!

Już od jakiegoś czasu obserwuje forum i przyszła pora trochę się poudzielać.
A więc przedstawiam siebie i moją gromadkę.
Ja nazywam się Olga i mam szczęście mieszkać z dwoma futrami: ok 5-cio miesięcznym kocurem Diegiem vel Sylwester oraz ok 11 miesięczną kotką Czarną Mambą.
A teraz krótka historia.
O posiadanie kotów walczyłam przez jakiś czas z moim TŻ i w końcu się zgodził. Zaczęłam więc poszukiwanie w schronisku i w różnych fundacjach ale zanim zdążyłam się na jakiegokolwiek zdecydować to dostałam tel., że do pewnej pani ktoś podrzucił kotka. Ale że ten kot to miał być jakiś długowłosy, a ja chciałam takiego co by tych włosów gubił jak najmniej (wiecie TŻ się zgodził ale kwękanie włosy, problemy itp. nie ustało) więc mówię sobie pojadę zobaczyć z koleżanka i ew. ona go weźmie. Na miejscu okazało się, że kotek jest najfajniejszy i najsłodszy jakiegokolwiek w życiu widziałam, więc oczywiście już musiałam go wziąć. Miał wtedy może z 7 tygodni. Wygląda on na pół maine coona ale tak naprawdę dopiero obserwuje co to z niego wyrośnie.
Oto Diego jak był mniejszy




Niestety zdjęcia z koma więc trochę słabe.
Teraz wygląda tak:




Ciągnąc dalej moją historię...
Drugi kot pojawił się do towarzystwa pierwszego. Obydwoje z TŻ obserwując jak Diego się nudzi siedząc sam stwierdziliśmy, że trzeba mu kumpla-kumpelę (to znaczy ja stwierdziłam a TŻ się zgodził jakimś cudem). Nie mysląc zbyt długo pojechałam do schroniska i wypatrzyłam sobie trochę dziką kotkę (coś miała takiego w sobie że stwierdziłam iż dzika to biorę!). Tak oto jest też i Czarna Mamba którą mam ok 3 tygodni i już prawie oswojona jest. Co prawda sama jeszcze na ręce nie przychodzi i trochę ię dyga jak ją biorę ale po chwili głaskania mruczy że ho ho.




Co do barfa to obydwa moje koty już jedzą mieszanki. Na razie z FC ale na pewno z czasem z lepszymi suplementami. Daje im też suchej karmy (widać wory na zdjęciu przy miskach) ale mało i jest to pozostałość mojego pierwszego zakupu jak tylko pojawił się kot. Szybko stwierdziłam, że mam chęć i możliwości karmić kota a teraz już koty lepiej i zdrowiej, znalazłam to forum i wdrażam wiadomości tu zaczerpnięte w życie.
A tak moje futra wcinają barfa:



Mam nadzieje, że nie zaśmieciłam za bardzo zdjęciami i nie zanudziłam.
Ostatnio zmieniony przez Dzaruna 2012-03-23, 19:48, w całości zmieniany 9 razy  
 
 
Bianka 4 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 12/2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1067
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-23, 20:48   

Witaj na forum.
Masz piękne koty :-D A Diego, to takie moje marzenie o czarno-białym MCO :mrgreen:
Powodzenia w BARFowaniu
 
 
 
aśka 

Barfuje od: roku
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 177
Skąd: śląskie
Wysłany: 2012-03-23, 21:39   

Witam i ja.Piękne kociaste :lol: A jakie miseczki mają wypasione :lol:
 
 
Sandra 
Ekspert

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 29 Gru 2011
Posty: 3447
Wysłany: 2012-03-25, 17:32   

A jaki super drapak sobie Diego przysposobił... i zęby na m ostrzy... :evil:
Mój Fudżi tez miał być MCO, a okazał się mieszanką syberjana z norwegiem + owca australijska to tak bardziej z ogona i sposobu chodzenia.
Dzaruna, fajnie futra mają u Ciebie.
Gratulacje, że koty dwa, bo to niby samotnicy, ale tacy co to lubią się pogonić z drugim futrem od czasu do czasu :kwiatek:
  Zaproszone osoby: 2
 
kot 

Barfuje od: obserwuje
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 28
Wysłany: 2012-03-28, 13:18   

Fajne koty
 
 
hipoteza 


Barfuje od: 07/2011
Udział BARFa: 50-75%
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 226
Skąd: Legnica
Wysłany: 2012-03-29, 09:55   

Witaj,
Sylwester wygląda jakby uciekł z tej kreskówki o kocie Sylwestrze ;-) a Czarna Mamba... czarne koty są zawsze takie piękne :love:
_________________
Mam kota na gorącym dachu mojej głowy...
 
 
Dzaruna 


Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 1 raz
Wiek: 40
Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 183
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-03-29, 18:13   

hipoteza napisał/a:

Sylwester wygląda jakby uciekł z tej kreskówki o kocie Sylwestrze ;-)


No właśnie dlatego, mimo iż nazywa się Diego, większość członków mojej rodziny nazywa go Sylwester. Jak był mały to wyglądał zupełnie jak mały Sylwester z tej baji i mój wuj ciągle do niego seplenił sześść Sylfesterr :mrgreen: I myslałam o zmianie imienia ale teraz robi się coraz smuklejszy i już krawatka nie jest tak a puchata.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne