BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kupię gotowe mieszanki
Autor Wiadomość
Rakshasa 

Dołączyła: 04 Sty 2015
Posty: 17
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-09-03, 11:20   Kupię gotowe mieszanki

Szukam kogoś, kto zechciałby przygotowywać mieszanki dla trzech kotów, najprawdopodobniej na stałe - ja jakoś nie mogę się zmusić do systematycznego przygotowywania dla nich papu, poza tym zazwyczaj kręcą noskami na moje wyroby.

Na początek byłabym zainteresowana kupieniem niewielkiej ilości "na próbę", większe zamówienia ewentualnie potem.

Nie mam ukończonych osiemnastu lat, prawa jazdy też brak, w związku z tym najbardziej odpowiadałby mi dowóz pod dom. Mogę również podjechać autobusem na terenie Bydgoszczy (raczej z wyłączeniem fordonu)

Cena do uzgodnienia. Więcej informacji na priv.
 
 
oliwka2727 

Dołączyła: 20 Wrz 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-09-21, 21:42   

Witam!
Robię barfa dla mojej kotki. Mogę podjąć się wykonania barfa dla trzech żarłoków ale; docelowo wykonam 10kg. barfa na miesiąc -robocizna 200zł z dowozem do 20km (mieszkam na szwederowie).
Koty należy przestawiać stopniowo na barfa bo nie będą jadły go tak po prostu, jeśli są na puszkach lub suchym jedzeniu .Podobnie kiedy zasmakują barfa nie zjedzą żadnej puszki.

Prosze więc rozważyć przejście na barfa, które dla zdrowia i kondycji kotów jest bardzo korzystne. Oczywiście na początek dam niewielką próbkę barfa. Oferta 10kg. na miesiąc dotyczy przyszłości, regularnych comiesięcznych dostaw.
Do ceny należy doliczyć surowiec na barfa . Nie mogę tego ustalić bez Pani i upodobań kotów.
Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.
 
 
situnia 
BARFny Hodowca


Barfuje od: 18.10.2013
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 14 Paź 2013
Posty: 813
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-09-22, 11:55   

Rakshasa, ja robię w Warszawie i wysyłam w styroboksie, nawet w upały dochodziły zamrożone na kamień. Zazwyczaj mam ok. 5-6 smaków. Jeśli jesteś zainteresowana to info na priv.
_________________

To jak traktujesz koty decyduje o twoim miejscu w niebie. - Robert A. Heinlein
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne