BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Seksualność ankieta do pracy magisterskiej
Autor Wiadomość
iceangel 

Barfuje od: 2009
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 43
Dołączyła: 02 Paź 2011
Posty: 49
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-02-27, 13:48   Seksualność ankieta do pracy magisterskiej

Kochani, moja przyjaciółka ze studiów poszukuje osób chętnych do wzięcia udziału w anonimowym badaniu dotyczącym funkcjonowania seksualnego w parach. Doradziłam, że kogo jak kogo, ale kociarzy warto badać bo mają fajne życie seksualne :)

Badanie posłuży do napisania pracy magisterskiej, w sprawie wyników będzie można skontaktować się z osobą badająca, to bardzo ambitna i fajna dziewczyna lubiąca zwierzaki, dlatego bardzo proszę o pomoc dla niej. Badanie jest anonimowe, nie są zbierane dane wrażliwe, a samo badanie wypełnia się w parze z partnerem, więc może to być ciekawe doświadczenie i inspiracja do przemyśleń. Najbardziej zależy jej na osobach 40+, ale wszyscy mile widziani.

Wiadomość od Oli:

"Dzień dobry,
jestem studentką 5 roku psychologii na Uniwersytecie SWPS. Zapraszam do wzięcia udziału w badaniu, które jest częścią mojej pracy magisterskiej. Celem badania jest znalezienie związku między funkcjonowaniem seksualnym i płcią psychologiczną.

Udział w badaniu polega na wypełnieniu krótkiej metryczki i trzech kwestionariuszy - pierwszy raz przez pierwszą osobę i drugi raz przez drugą osobę z pary. Wypełnienie zajmuje około 10min dla jednej osoby.

Zbierane przeze mnie dane są całkowicie poufne i posłużą wyłącznie w celu analizy ilościowej. Udział jest całkowicie dobrowolny i anonimowy – w każdej chwili możecie Państwo zrezygnować z wypełniania ankiety. Bardzo proszę o szczere odpowiedzi.

W razie pytań zachęcam do kontaktu: asurminska@st.swps.edu.pl

bardzo, ale to bardzo mocno proszę Państwa o pomoc. Piszę pracę magisterską z zakresu psychologii, badam w niej pary. Aby wyniki były ważne, kwestionariusz musi wypełnić najpierw jedna, później druga osoba w parze. Badanie jest dość ciekawe, dotyczy funkcjonowania seksualnego a jego wyniki są anonimowe.
Z góry dziękuję za pomoc, link daję poniżej

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfsmVk5UqeFH1zmE43fD2KcZjR4EYR5AlTnnFGtViRLuzpD_g/viewform

Aleksandra Surmińska"
_________________
Zapraszamy na bloga!
 
 
Marcepan 
BARFny Hodowca

Barfuje od: 10/2015
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 75
Skąd: Sopot
Wysłany: 2017-03-02, 12:48   

uprzedzę zainteresowane wypełnieniem osoby, że ankieta dotyczy par heteronormatywnych, pomimo że cel badania został określony szeroko jako "znalezienie związku między funkcjonowaniem seksualnym i płcią psychologiczną".
  Zaproszone osoby: 1
 
iceangel 

Barfuje od: 2009
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 43
Dołączyła: 02 Paź 2011
Posty: 49
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-03-03, 14:45   

przekażę uwagę autorce
_________________
Zapraszamy na bloga!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne