BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam :)
Autor Wiadomość
Izabela J. 

Dołączyła: 24 Sty 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-04-10, 15:46   Witam :)

Witam serdecznie wszystkich :)

Od jakiegos czasem czytam forum, więc nadszedł czas żeby się przywitać.
Jestem szczęśliwą posiadaczką 11 miesięcznego Ragdolla. Maison to taka kochana ciapa, spokojny, strasznie przytulaśny i ogromny leniuch. Na chwilę obecną je Catz Finefood i GranataPet. Uwielbia surowe mięso, ryby są absolutnie nie zjadliwe. Nie toleruje wołowiny i dziczyzny, odrazu są biegunki i drapanie. Maison jest moim pierwszym kotem i dlatego poszukiwałam informacji na temat zdrowego żywienia i postanowiłam rozpocząć przygodę z Barfem. Muszę przyznać, że jestem trochę przerażona czy dam sobie radę ze skomponowanie mieszanki, dlatego mam nadzieję że pomożecie :)




 
 
IzabelaW 


Barfuje od: IX.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 15 Mar 2015
Posty: 996
Skąd: Lublin
Wysłany: 2018-04-11, 07:05   

Izabela J., cześć imienniczko :kwiatek:
Maison wygląda imponująco, czy to przez to wielkie futro, czy ciałka ma nieco więcej? ;-)
- tak czy inaczej przepiękny :love:
I wie, co dobre dla niego :-) - nie pogardzi surowym mięskiem, więc wprowadzenie barfowego żywienia prawdopodobnie nie będzie dużym problemem. A przerażenie na początku tej drogi to normalna sprawa, ale uwierz, że do przebrnięcia. Trzeba się tylko odważyć. No i trochę poczytać ;-) Życzę powodzenia
 
 
Izabela J. 

Dołączyła: 24 Sty 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-04-11, 13:07   

Dziękujemy za miłe słowa :)
Maison jest bardzo puchaty, ale też jest dużym potężnym kocurkiem. Hodowczyni odrazu mnie uprzedziła, że on będzie duży :D
Mam nadzieję, że łatwo nam pójdzie z Barfem. Najważniejsze, że lubi surowe mięso, więc już jesteśmy na dobrej drodze. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne