BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Cześć!
Autor Wiadomość
Tayu 


Barfuje od: 28.11.18
Wiek: 30
Dołączyła: 16 Lis 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-11-23, 21:55   Cześć!

Mam doświadczenie w facebookowych grupach, a na forach wszelkiego rodzaju nie było mnie sto lat - tak więc popełniłam ogromny błąd i się nie przywitałam, co zostało mi słusznie wytknięte (na FB w większości grup witanie się jest widziane jako spam). Także na wstępnie - witam Was wszystkich i cieszę się, że mogę należeć do grupy zrzeszającej tak wielu kociarzy, psiarzy i ogólnie miłośników zwierząt :-D

Mam na imię Aga i nieco ponad miesiąc temu (19.10) zaadoptowałam ze schroniska kota. Cyryl, bo takie imię dostał, był bardzo wystraszonym, malutkim, czteroletnim kociakiem w typie syberyjczyka. Bał się własnego cienia... Ale bardzo szybko nauczył się, że już nie ma czego się bać i jest teraz rozbrykanym łobuzem, skaczącym po wszystkich szafkach.

O BARFie dowiedziałam się przygotowując się do adopcji. Na razie jedziemy na puszkach, ale Cyryl mocno nimi gardzi, za to za surowiznę mógłby chyba zabić... Już kurier przyniósł nam prawie wszystkie suplementy i od przyszłego tygodnia barfujemy, trzymajcie kciuki! :)





 
 
Mrowiszcze 


Barfuje od: 2016
Udział BARFa: 90-100%
Dołączyła: 07 Paź 2016
Posty: 471
Skąd: Francja
Wysłany: 2018-11-23, 22:40   

Śliczny kawaler :love: nie dość ,ze pręgi , to jeszcze trzy skarpetki i podkolanówka na łakach :lol:
Witamy i cieszymy sie,ze dołączyliście do naszego grona :kwiatek: BARFujcie na zdrowie :food:
 
 
Tayu 


Barfuje od: 28.11.18
Wiek: 30
Dołączyła: 16 Lis 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-11-24, 00:11   

A na dodatek na brzuchu ma cętki :love: dziękujemy! :kwiatek:
 
 
magdalenn 

Wiek: 30
Dołączyła: 28 Sie 2018
Posty: 44
Wysłany: 2018-11-24, 20:24   

Jako matka syberyjskiej kotki, witam w moim i jej imieniu :D Moja Migotka też wybredna, nie chciała żadnej mokrej karmy, bo od początku wiedziała, co dla niej najlepsze! od pierwszego dnia barf zjadany od początku do końca. Mam nadzieję, że i u Ciebie żarełko posmakuje :) powodzenia!
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2018-11-24, 21:20   

Tayu :kwiatek:
Witamy Was pięknie :mrgreen:
Cyryl przepiękny kocur !! :love: Niech mu Barf służy :food: :kciuk:
 
 
Tayu 


Barfuje od: 28.11.18
Wiek: 30
Dołączyła: 16 Lis 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-11-28, 23:29   

Wczoraj ruszyliśmy z kopyta, Cyryl ciągle podbierał kawałki z miski i uciekał z nimi, kuchnia wyglądała jak po masakrze :D smakowało tak bardzo, że koteł teraz ciągle miernie z głodu, bo jak to tak mało jeść :niewiem:
 
 
shana55 
Ekspert

Barfuje od: 08.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 5339
Wysłany: 2018-11-29, 00:33   

Tayu :kwiatek:
Koteczek faktycznie wygląda na chudziutkiego, waga 3,3kg to bardzo mało jak na dorosłego kocura z takim cudnym futrem.
Całkiem możliwe, że jego waga docelowa powinna być znacznie wyższa nawet ponad 5kg, tylko w schronie nie dojadał. Dawaj mu porcję na wagę docelową czyli na te 5kg i zobaczymy jak będzie jadł i nabierał masy mięśniowej. Może musi się najeść do syta i wtedy przystopuje.
Jak będzie wiedział, że zawsze jak prosi to dostanie miseczkę Barfa, to przestanie za mięsem szaleć. :twisted: :kciuk: :food:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne