BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Pola&Frania
Autor Wiadomość
Magdalena SG 

Dołączyła: 22 Sty 2021
Posty: 1
Wysłany: 2021-01-27, 22:39   Pola&Frania

Podobno decyzja o „posiadaniu” kota to decyzja o „posiadaniu” dwóch kotów.
My nie „posiadamy” kota, to kot posiada nas. Zawsze chciałam mu dawać to co najlepsze i wybierałam karmy bezzbożowe o dobrym składzie i nie myślałam że mogłabym robić coś więcej. Sami jednak staramy się zmienić nasz sposób żywienia na mniej przetworzony i bardziej ekologiczny. Nasza 5 letnia Pola, kotka brytyjska nie miała takich zamiarów wiec tylko czytałam o żywieniu surowym mięsem i nie przypuszczałam że takie żywienie może być naszym udziałem.

Długi czas temu pojawiło się jednak pragnienie drugiego kota. Decyzja tak trudna jak z kolejnym dzieckiem. Czy Pola zaakceptuje dokocenie, czy będziemy mieli czas i możliwości etc.
Decyzja musiała dojrzeć. Wybraliśmy kotkę rasy Ragdoll. Jakie było moje zdziwienie kiedy usłyszałam w hodowli, że kotki żywione są barfem. Oczywiście uznałam za doskonały pomysł kontynuację takiego żywienia. Frania wiec nauczona jest barfu, ja intensywnie się dokształcam, a Pola bardzo powoli się przekonuje a raczej jest przekonywana.

Docelowo chciałabym żeby moje kotki były żywione w najmniej przetworzony sposób, jeśli dodatkowo uda się nam być trochę bardziej ekologicznym to też będzie sukces.

Z wykształcenia jestem mgr zdrowia publicznego i dziele domek pod Warszawą z mężem i kotem, a niedługo dwoma. Zdrowie społeczeństwa to mój zawód a zdrowie moich kotków to pasja.
To forum to dla mnie kopalnia wiedzy, żebym dać moim dziewczyną to co najlepsze 😺

Pozdrawiam wszystkich,
Magdalena&Pola&Frania (już niedługo)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne