BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dzień dobry!
Autor Wiadomość
karantann 


Dołączyła: 08 Mar 2021
Posty: 1
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2021-03-10, 10:31   Dzień dobry!

Razem z moimi kocurkami witamy się pięknie!

Na imię mam Afrodyta, a imiona moich kocurów to Beerus (Birus) i Champa (Czampa).
Z ciekawostek odnośnie imion:
Oryginalne imiona należą do kotów sfinksów z Dragon Ball Super :D i moim początkowym zamysłem było zostać przy oryginalnej rasie i kupić dwa kociaki rasy sfinks. Ostatecznie skończyło się na adopcji dwóch RUDYCH kulek rasy europejskiej i o niebanalnym zawodzie dachowca. :DD
3-ego Maja skończą 2 latka. Wyglądają jak bliźnięta. Są możliwie najbardziej ciekawskimi kocurkami jakie w swoim całym życiu miałam przyjemność poznać.

Ze smutniejszych rzeczy, CHOCIAŻ ZE SZCZĘŚLIWYM ZAKOŃCZENIEM.
Champa jest wojownikiem FIPa. Wygrał walkę w zeszłym roku w kwietniu i do dziś ma się dobrze. Zrobił się dużo silniejszy i mężniejszy. Walkę zaczynał ważąc zaledwie 3 kilo, teraz waży 5.1kg! Beerus (aktualnie 4.3kg) na szczęście mniej się stresuje życiem i nigdy koronawirus u niego nie zmutował do FIPalca i trzymajmy kciuki, żeby nigdy się to nie stało.

Ja natomiast z zawodu jestem programistą/grafikiem, z zamiłowania znowu Kocio Madko. Głównie spełniam się kreatywnie w życiu. x)

Zmierzam ku poprawieniu jakości żyćka moich dzieci. Wychodzę z założenia, że warto poza zdrowiem fizycznym zadbać również o zdrowie psychiczne zwierząt; dlatego moje kocurki RAZ NA RUSKI ROK dostają troszkę mleczka i suchego. Bo lubią. A ja też czasami lubię pizzę zjeść, mimo że będę po niej miała więcej fałdek niż ustawa przewiduje. Czasem trzeba! 👀

Może nie tyle co do BARFnego Świata, ile do samego BARFa przekonała mnie koleżanka z pracy, opowiadając o profitach zarówno zdrowotnych jak i finansowych wynikających z takiego podejścia żywieniowego.
Długo nie mogłam się ostatecznie zorganizować, ale teraz już wchodzę mocno i pewnie jak dzik w sosnę!
BARFny Świat odnalazłam ostatecznie przez fejsbukową stronę Barfne Korepetycje i postanowiłam się tu umościć. :oops:

Dalej Champa, bliżej Beerus. :D

Lewo Beerus, prawo Champa. :D

Lewo Beerus, prawo Champa - gdzie z to giro?! :D

Lewo Beerus, prawo Champa - trzymajmy się za rączki! :D

Także.. Jeszcze raz witamy się pięknie i dziękuję za szybką akceptację! ❤️
 
 
Hebe 
Ekspert


Barfuje od: 01.2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1043
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-03-12, 17:02   

Ale mi się Twoje koty skojarzyły z wrocławskimi Ciastkami - Biszkopt z Karmelem. Znasz? :D

A jak Wam się udało z tym FIPem? W ogóle super, że powalczyliście. Widzę, że coraz więcej kociaków daje radę z tym paskudztwem.
_________________
Kalkulator barfnyswiat.org - czy to koci czy psi - nie zwalnia z myślenia, jest to tylko maszynka pomocnicza. Pamiętajcie o tym :) Masz jakieś pytanie - pytaj na forum barfnyswiat.org

Aplikacja BARFny Kalkulator Kot:
Android
iOS
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne