BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Jasia i Tonia
Autor Wiadomość
malgob 

Wysłany: 2018-10-10, 10:42   Jasia i Tonia

Witam
Oto moje dziewczyny 5 miesięczna kotka rasy Maine Coon Jasia i 9 letnia suczka rasy Beagle Tonia. Na razie zgłębiam temat BARF, jeszcze dużo nie wiem. Chciałabym przejść na BARF z kotką, suka jest karmiona gotowanym jedzeniem i mokrą karmą, awaryjnie sucha. Od razu uprzedzam pytanie, dlaczego nie myślę też o BARF dla psa- mam małe mieszkanie w bloku, gdzie już przysłowiowej szpilki nie da się wcisnąć i absolutnie niemożliwe jest postawienie dodatkowej zamrażarki ( mam nie za duży zamrażalnik w tradycyjnej lodówce). Chyba że porcje dla psa przygotowywałabym na bieżąco, co może okazać sie nie tak skomplikowane, jak już nabiorę wprawy. I tak mięso kupowałabym w lokalnych sklepach (nie sieciówkach) na bieżąco. Drugi powód to finansowy- wysokiej jakości karmy mokre dla kota są bardzo drogie.

kambuzela 

Wysłany: 2018-10-10, 12:37   

Witamy Was serdecznie :kwiatek: . Czytaj, ucz się i pytaj, jak pojawią się wątpliwości:) całe forum dla Was :-)
Ja też się wciąż uczę i na pewno jeszcze wszystkiego nie przeczytałam, ale na pewno polecam wyszukiwarkę https://www.barfnyswiat.org/search.php w razie trudności odnalezienia czegoś, co już się przeczytało, tylko się zapomniało, w którym miejscu:)..

małga 

Barfuje od: 11.2014
Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2018-11-15, 22:35   

:kwiatek:
wrzuć więcej zdjęć, młoda jest urocza!

Odpowiedz do tematu