BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
BARF na zamówienie ?
Autor Wiadomość
scarletmara 


Barfuje od: 01.11.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 1419
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 2020-10-13, 09:15   BARF na zamówienie ?

Znalazłam takie ogłoszenie na OLX:
https://www.olx.pl/oferta...03-IDFPdff.html
Ciekawa jestem czy Aleksandra to któraś z dziewczynz forum ?
A może ktoś z Was próbował BARFA z tego ogłoszenia, ma jakieś doświadczenia i może się nimi podzielić ? Ewentualnie znacie jakieś inne sprawdzone osoby, które sie tym zajmują i odsprzedają BARFA ?

Mi się czasem zdarza potrzebować takiego BARFNEGO POGOTOWIA a i pewnie znalazłyby się inne osoby, którym by sie cos takiego czasem przydało dlatego fajnie by było mieć jakiś spis sprawdzonych osób, które w razie W uratują skórę :-P

P.S. nie wiem czy w dobrym dziale zamieszczam ale tu wydawało sie pasowac najlepiej.
 
 
małga 


Barfuje od: 11.2014
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 839
Skąd: znad morza/W-wa
Wysłany: 2020-10-13, 10:32   

Pojawił się już ten link https://www.barfnyswiat.o...r=asc&start=495
_________________
Instrukcja Obsługi Wyszukiwarki THE TRUTH IS OUT THERE
 
 
scarletmara 


Barfuje od: 01.11.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 1419
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 2020-10-13, 11:18   

Acha ale coś nikt na ten temat widzę zdania zadnego nie miał czyli albo nikt nie próbował albo nikt kto akurat próbował nie zauważył tam tego linka. No nic jesli moderacja nie ma nic przeciwko to zostawcie może tu ten watek przez kilka dni, jak się nie rozwinie w żadną stronę to chyba do kosza bo bez sensu zeby tak kwitnął.
 
 
Hebe 
Ekspert


Barfuje od: 01.2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1042
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2020-10-14, 07:04   

scarletmara, ja nie korzystałam, ale tak sobie myślę, że warto się skrzyknąć z barfującą bracią w swoim mieście. Ja mam trochę łatwiej, bo mam we Wrocławiu trochę znajomych (i zaprzyjaźnionych fundacji), które barfują, więc jak coś to zawsze jest komu płakać :D
_________________
Kalkulator barfnyswiat.org - czy to koci czy psi - nie zwalnia z myślenia, jest to tylko maszynka pomocnicza. Pamiętajcie o tym :) Masz jakieś pytanie - pytaj na forum barfnyswiat.org

Aplikacja BARFny Kalkulator Kot:
Android
iOS
 
 
scarletmara 


Barfuje od: 01.11.2012
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 06 Lis 2012
Posty: 1419
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 2020-10-14, 11:10   

Lublin to specyficzne miasto. Tu nigdy na nic nie ma chętnych, nikt w niczym nie bierze udziału. Ręce opadają czasem bo to duże miasto, dużo ludzi, dużo studentów a jak człowiek szuka kompana do czegokolwiek, chce cokolwiek kupić czy sprzedać to Lublin i jego mieszkańcy zapadają się pod ziemie. Za to Wrocław czy Dolny Śląsk - eseje by można pisać :lol: BARFująca osobę z Lbn znam cała jedną i pół :lol: Tej jednej nie zawracałabym akurat głowy takimi pomysłami bo ona ma i tak ze swoimi chorymi koteczkami wystarczająco dużo roboty, a pół nie wiem czy obecnie wogóle przebywa w Lbn bo ona zawsze tutaj jedną noga tylko była, więc...

P.S. właściwie to ciekawiło mnie czy przypadkiem ta oferta z OLX nie jest od kogoś z nmaszego forum. Ale chyba nie skoro żadnego odzewu nie ma. W sumie można wywalić do kosza temat.
 
 
Hebe 
Ekspert


Barfuje od: 01.2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1042
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2020-10-15, 08:39   

scarletmara, ej, ja bym nie wywalała, bo to akurat jest coś co nie tylko Ciebie może interesować. Ja się na przykład we Wrocławiu natknęłam, że niby jeden sklep zoologiczny miał u siebie mieć pełnowartościowego barfa. Nie wiem czy to w ogóle wypaliło, bo w sumie to trochę ciężkie do zrealizowania.
_________________
Kalkulator barfnyswiat.org - czy to koci czy psi - nie zwalnia z myślenia, jest to tylko maszynka pomocnicza. Pamiętajcie o tym :) Masz jakieś pytanie - pytaj na forum barfnyswiat.org

Aplikacja BARFny Kalkulator Kot:
Android
iOS
 
 
redlugi 

Dołączyła: 23 Sty 2020
Posty: 92
Wysłany: 2020-10-25, 18:07   

Cześć,
To moje ogłoszenie. Nauczyłam się przygotowywać BARFa dla kochanej mojej kotki Maine coona. Jako że mam zacięcie naukowca zaczęłam zgłębiać temat i mam już całkiem sporą wiedzę teoretyczną (m.in dzięki temu forum, za co dziękuję). Obecnie zbieram doświadczenie jak przygotowywać BARFa dla chorych kotków. Gdy ktoś się do mnie odezwie na olx i napisze, że np. chce mniej fosforu, bo koty chorują na niedoczynność, to nie ma problemu, przygotuję. Ale zamierzam douczyć się na tyle, aby umieć wesprzeć kota w chorobie poprzez odpowiednią dietę.

Lubię przygotowywać BARFa i chętnie wykonam go za innych, zabieganych ulubieńców kotów :) Jak chodzi o jakość, to przygotowuję karmę w takim sam sposób i z tych samych składników co dla mojej kotki. Nigdy nie oszczędzam na jakości składników, bo nie wyobrażam sobie, abym mogła być odpowiedzialna za przygotowani jedzenia jakiemukolwiek kotu, które mogłoby mu w jakiś sposób zaszkodzić. Zawsze też wysyłam pełną listę użytych suplementów.

Nie chciałabym tu specjalnie robić sobie reklamy, ale skoro zapytaliście, to poczułam, że mam pozwolenie na tego posta :)

Mieszkam w Poznaniu, ale przygotowuję również BARFa dla osób z innych części naszego kraju. Wysyłam świeżo zrobione mięsko przesyłką konduktorską i w ten sposób karma zrobiona rano już popołudniu/wieczorem jest na miejscu i można ją zamrozić. Paczkę zawsze zabezpieczam opakowaniem termoizolacyjnym i wkładami chłodzącymi.
 
 
sebastian142 

Barfuje od: zaczynam
Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-11-03, 10:00   

Mogę szczerzę polecić Redlugi, zamówiłem dwie mieszanki. Mięsko zawsze świeże dostarczone tego samego dnia dzięki przesyłce konduktorskiej. Oprócz tego wiem, że przepis jest solidnie wykonany bo dostaje przepis z kalkulatora wraz z dokumentacją zdjęciową jak mieszanka była robiona :)
 
 
małga 


Barfuje od: 11.2014
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 839
Skąd: znad morza/W-wa
Wysłany: 2020-11-03, 17:18   

Myślałam o tej ofercie i jeśli ktoś ma zaufanie, a na tym tak naprawdę opiera się cała gastronomia, to uważam, że cena jest ok i propozycja ciekawa, mnie jednak powstrzyma wysyłka. Niezależnie jak dobra po prostu zawsze trochę problemowa w zgraniu się w czasie.
_________________
Instrukcja Obsługi Wyszukiwarki THE TRUTH IS OUT THERE
 
 
RS 

Dołączył: 31 Paź 2020
Posty: 13
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2020-11-03, 18:45   

Interesujące.
Dla mnie, barfnego lajkonika, mogłoby to być pomocne w ocenie, co mój kocur chętniej by wciągał (2-3 testowe mieszanki). Od razu, bez czekania aż zdobędę wiedzę i składniki.
Sprawdzę kolejowe połączenia Poznań-Częstochowa, gdzie mieszkam i bardzo możliwe, że coś zamówię. Tym bardziej, że pora roku będzie coraz bardziej sprzyjająca.
Nie usuwajcie, proszę, tego wątku - myślę, że może być przydatny.
 
 
redlugi 

Dołączyła: 23 Sty 2020
Posty: 92
Wysłany: 2020-11-03, 19:15   

Przesyłka konduktorska nie jest aż taka straszna w obsłudze - jasne, że pkp nie słynie z najwyższej jakości obsługi klienta, ale problematyczne aspekty leżą jednak tylko po stronie nadawcy (często konduktorzy robią problem, nie chcę przyjąć, bo to dla nich dodatkowa robota itd). Odbiorca ma ułatwione zadanie, bo konduktor chętnie pozbywa się tego bagażu. Jedyną kwestią jest to, aby przyjechać na dworzec o danej godzinie (ja z góry podaję na jaki peron podjedzie pociąg i w jakim wagonie jest do odebrania przesyłka). Jak tak sobie przeanalizuje to często załatwię taką przesyłkę w takim samym czasie w jakim próbuje dogadać się z kurierem, który "zaraz" ma do mnie podjechać :roll:

Jeśli chodzi o transport to poza przesyłką konduktorską są jeszcze dwie opcje: blablacar (przetestowane parę razy) oraz firma kurierska, która dostarcza przesyłki tego samego dnia do: Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Krakowa i Katowic (http://www.x-press.com.pl/)
 
 
Radiolog 

Barfuje od: tygodnia
Udział BARFa: 90-100%
Dołączył: 18 Lis 2018
Posty: 11
Wysłany: 2020-11-20, 21:53   

Właśnie zamówiłem 2 kg , z przesyłką do Krakowa,a od środy tester Lusia zajmie się przyznawaniem ocen :).
Bardzo miły kontakt
 
 
Radiolog 

Barfuje od: tygodnia
Udział BARFa: 90-100%
Dołączył: 18 Lis 2018
Posty: 11
Wysłany: 2020-11-25, 09:00   

Pierwsza przesyłka doszła.
Profesjonalnie zapakowane, nic się nie zniszczyło, nawet lód nie był całkowicie rozmrożony, mimo 6h w pociągu.
Pierwszy raz odbierałem przesyłkę konduktorską, wg mnie bardzo wygodna forma i bez obawy, że będzie potraktowane po "kuriersku"
Na maila dostałem specyfikację z czego mieszanka była zrobiona.

Najważniejszy jednak był efekt testera, czyli Lusi -wcina ,aż się jej uszy trzęsą.
Jak ktoś nie ma czasu, albo nie chce za każdym razem tworzyć własne mieszanki to spokojnie polecam P. Olę
 
 
BNAURTFA123 

Dołączyła: 05 Sie 2021
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-08-08, 12:46   

To może ja też się wypowiem:
Kupiłam ostatnio pierwszego BARFa u Redlugi (Link na OLX był nieaktualny, ale użyłam maila przypiętego do konta), ponieważ nie byłam pewna, czy kotu będą smakowały samodzielnie zrobione mieszanki (a nie chciałam inwestować czasu i kasy w suplementy przy tak wybrednym kocie). Zdecydowanie polecam.
Świetny kontakt (odpowiedzi na maile prawie natychmiastowe), bezproblemowa przesyłka konduktorska (Poznań- Warszawa), a jedzenie świeże i wysokiej jakości. Ola to bardzo ciepła osoba, którą naprawdę cieszy to co robi- profesjonalnie doradzi wszystkim początkującym.
Planuję teraz przygotowywać BARFa samodzielnie (bo kot go pokochał), ale jestem pewna że mogę wrócić z prośbą o poradę lub zamówić ponownie kiedy własna mieszanka będzie niemożliwa.
 
 
redlugi 

Dołączyła: 23 Sty 2020
Posty: 92
Wysłany: 2021-08-09, 18:06   

BNAURTFA123 napisał/a:
To może ja też się wypowiem:
Kupiłam ostatnio pierwszego BARFa u Redlugi (Link na OLX był nieaktualny, ale użyłam maila przypiętego do konta), ponieważ nie byłam pewna, czy kotu będą smakowały samodzielnie zrobione mieszanki (a nie chciałam inwestować czasu i kasy w suplementy przy tak wybrednym kocie). Zdecydowanie polecam.
Świetny kontakt (odpowiedzi na maile prawie natychmiastowe), bezproblemowa przesyłka konduktorska (Poznań- Warszawa), a jedzenie świeże i wysokiej jakości. Ola to bardzo ciepła osoba, którą naprawdę cieszy to co robi- profesjonalnie doradzi wszystkim początkującym.
Planuję teraz przygotowywać BARFa samodzielnie (bo kot go pokochał), ale jestem pewna że mogę wrócić z prośbą o poradę lub zamówić ponownie kiedy własna mieszanka będzie niemożliwa.

Moniko, bardzo dziękuje Ci za zaufanie i miłe słowa. Kolejny kociak "przestawiony" na BARFa to jest właśnie to co daje mi siły do dalszego działania :-) Ucałuj ode mnie swoją Nutkę :-)

Monika napisała, że ogłoszenie na olx wygasło, dlatego podaję aktualne informacje:

517 533 150 - można dzwonić lub pisać (dodatkowo korzystam też z WhatsApp'a)

CATcatering.barf@gmail.com

Założyłam też profil na FB:
https://www.facebook.com/CATcatering.BARF/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne