BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
MoMo i jego świat do góry nogami.
Autor Wiadomość
Arthea 


Barfuje od: 06.2021
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 55
Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 84
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-02-06, 01:37   

IzabelaW Nie myśl że zapomnieliśmy o Tobie ... Ogromne podziękowania za ogrom pracy i wsparcia ... wiele z porad zostało wprowadzonych ... teraz kociaki idą na czyszczenie zębów ... a z behawiorem sobie poradziłem ... i tu wiele z Twoich uwag pmogło ... teraz walczymy już tylko z wylizywaniem sierści, ale póki nie wyczyścimy ząbków nie kombinujemy ... 90% spraw zostało załatwionych po drodze .... ;-) Ja Ci bardzo dziękuje bo to dla mnie był poligon bahawioralny ... 11 lat stresu i porażek wetów i behawiorystów został złamany .... Sandra zostaje w kontakcie ale ogromne moje podziekowania za pracę ;-)
 
 
Arthea 


Barfuje od: 06.2021
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 55
Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 84
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-02-06, 01:49   

Poproszę o analizę , mimo że wet opiekun powiedział że nie ma się czym przejmować .. i to szanuję może ktoś coś ... badania po 8 miesiącach barfa sa zadowalające, nawet powiem więcej przy moim podejściu do barfa że nie futruję mączką kostną to wyniki sa super, ale MoMo mo lekko rozchwianą morfologie , miał taka przed barfem .. ale to czyszczenie ząbków i usunięcie ząbka .. wet mówi te badania sa techniczne, nie ma sie czym przejmować ... ale to reproduktor ... ma 7 lat ... odżył na barfie ale mam wątpliwości ...

https://drive.google.com/drive/folders/1r__IbVh-J8CqfVe6Api9I5w-f1I38PpM?usp=sharing

Gdyby ktoś rozwiał moje wątpliwości ... Fosfor troszkę ponad to co bym chiał ale ze względu na to że MoMo mmiał w dupie wapń, miał co trzecią mieszankę z mączka kostną .. by podnieść wapń przy zachowaniu proporcji ... ale większość mieszankę na moje wyczucie miał na normalnych normach ... jest jakaś niepokojąca gwiazdka czy nie ?

Wszystkie inne badani OK
Badanie serca HCM czysto
 
 
Hebe 
Ekspert


Barfuje od: 01.2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1042
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-02-06, 11:49   

Arthea, żeby nie było - ja też przeczytałam wszystko co Izabela napisała :)
A co do wyników badań, to ja nie mam dostępu
_________________
Kalkulator barfnyswiat.org - czy to koci czy psi - nie zwalnia z myślenia, jest to tylko maszynka pomocnicza. Pamiętajcie o tym :) Masz jakieś pytanie - pytaj na forum barfnyswiat.org

Aplikacja BARFny Kalkulator Kot:
Android
iOS
 
 
Arthea 


Barfuje od: 06.2021
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 55
Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 84
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-02-11, 11:21   

Hebe napisał/a:
ArtheaA co do wyników badań, to ja nie mam dostępu


;-) coś faktycznie trudniej zmajstrowałem z folderem , zrobiłem te badania jako zdjęcia


https://photos.app.goo.gl/FAU1bqd99DsmUk4V9 badania z czerwca 2021
https://photos.app.goo.gl/BxDUNG8agt8pq3HX6 badania luty 2022

;-)
 
 
Arthea 


Barfuje od: 06.2021
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 55
Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 84
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-02-20, 19:40   

Tato nie "płacz' ja tu kocham twoje koty ... przyszłam zastapić Boryska ... Nie płacz, ja dam radę, pozamiatam to stado kotów .... Nawet z MoMkiem się dogadam ..

https://photos.app.goo.gl/MB2NkZQJBst2BnDw6

:)
 
 
Pieszczoch 

Barfuje od: Od teraz
Udział BARFa: 75-90%
Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 22 Gru 2016
Posty: 644
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2022-02-20, 22:36   

Ale śliczności! :love:
Kiedyś też miałam owczarka niemieckiego Keysi.
 
 
Hebe 
Ekspert


Barfuje od: 01.2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1042
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-02-21, 07:17   

Arthea, ale słodkości! Patrząc po iskierkach w oczach, to faktycznie pozamiata stadko ;)
_________________
Kalkulator barfnyswiat.org - czy to koci czy psi - nie zwalnia z myślenia, jest to tylko maszynka pomocnicza. Pamiętajcie o tym :) Masz jakieś pytanie - pytaj na forum barfnyswiat.org

Aplikacja BARFny Kalkulator Kot:
Android
iOS
 
 
Arthea 


Barfuje od: 06.2021
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 55
Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 84
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-04-07, 15:25   

Wyjątkowa sytuacja i wyjątkowa prośba .. To nie jest pies ale zaprzyjaźniona hodowla z naszą Lady i jej kotami jeśli można to bardzo poproszę o pomoc !
https://pomagam.pl/rgckgy
Za każdy grosik w ratowaniu Zachariasza oddajemy nasze serduszka ..
FIP wredny !!
 
 
Artoo 

Barfuje od: lato 2017
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 362
Wysłany: 2022-04-07, 18:07   

Nasz kot przechodził na samym początku.
Podawaliśmy mu R6 Reckenweg. Najszybciej z naszej trójki doszedł do siebie.
Jest to złożony lek homeopatyczny.
Jeśli wet. obliczy dawkę mogę podesłać 100% proszek amantadyny. Mam ściągniętą od producenta
_________________

Homo Sapiens - brzmi dumnie, a myślenie nie boli
 
 
Arthea 


Barfuje od: 06.2021
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 55
Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 84
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-04-15, 17:32   

Niestety po 6 dniach walki i ogromnej siły woli Zachariasz przegrał walke z FIP i odszedł za tęczowy most , pieniążki ze zbiórki które zostały z leczenia pójdą na zbiórke innego kotka z FIP ... dzięki za wsparcie ... Współczujemy zaprzyjażnionej hodowli.
 
 
Arthea 


Barfuje od: 06.2021
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 55
Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 84
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-07-08, 16:11   

Zmiany w domu ... Do Lady (OS) dołaczył do domku córki Ozzie nastepny Owczarek Staroniemiecki , a do domku do nas dołaczyło sreberko Arizona (Maine Coon) :love: ...
Jesteśmy już po socjalizacji co widać na zdjęciu z karmienia stada jeszcze bez Arizony :kwiatek:
Udało się nauczyć nawet wspólnego posiłku co jednak dla dobra wszystkich tylko na pokaz było ;-)
Tearaz jest nas już moc .... MoMo jest już zaprzyjaźniony choć poczatki były śmieszne najpierw MoMo
starał się pogonić Lady a teraz jak wyrosła nagle się zorientował że chyba nie warto jej bić już...

Miłego oglądania :mrgreen:

Wszystkie zwierzaki w trzech domach na BARFie ;-) a Lady i Ozzie na RAW.

https://photos.app.goo.gl/oMj89YQSwbQXrhWbA
 
 
IzabelaW 


Barfuje od: IX.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 15 Mar 2015
Posty: 996
Skąd: Lublin
Wysłany: 2022-07-12, 20:27   

No coraz lepiej Arthea, trzódka Wam się niezła robi. ja już się chyba pogubiłam, kto gdzie jest i z kim mieszka ;-)
Ale wszystkie przecudnej urody, nic tylko kochać i całować :-) A owczarki staroniemieckie to rasa, której mówię TAK, w przeciwieństwie do współczesnych - przez kaprys człowieka jakże kalekich - owczarków niemieckich.
 
 
IzabelaW 


Barfuje od: IX.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 15 Mar 2015
Posty: 996
Skąd: Lublin
Wysłany: 2022-07-12, 20:57   

Jeszcze mi się przypomniało - owczarek staroniemiecki został już uznany przez ZK w Polsce? Czyżby nastąpił u nich jakiś postęp? ;-)
 
 
Arthea 


Barfuje od: 06.2021
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 55
Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 84
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-07-13, 07:15   

IzabelaW napisał/a:
Jeszcze mi się przypomniało - owczarek staroniemiecki został już uznany przez ZK w Polsce? Czyżby nastąpił u nich jakiś postęp? ;-)


Zapomnij ! ... te stare pierdziele rodem z PRlu nic nie kumają i nie ważne że ON jest zepsuty genetycznie i że obniżanie kątów Norberga jest złe i że z psa pracującego zrobili wystawowego .. "Oni" mają "rację" jak "TUSK" ;-)
 
 
Arthea 


Barfuje od: 06.2021
Udział BARFa: 90-100%
Wiek: 55
Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 84
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-07-13, 07:18   

IzabelaW napisał/a:
No coraz lepiej Arthea, trzódka Wam się niezła robi. ja już się chyba pogubiłam, kto gdzie jest i z kim mieszka ;-)
Ale wszystkie przecudnej urody, nic tylko kochać i całować :-) A owczarki staroniemieckie to rasa, której mówię TAK, w przeciwieństwie do współczesnych - przez kaprys człowieka jakże kalekich - owczarków niemieckich.


Cytuje choć wiem, że adminki się denerwują ;-) Już tłumaczę, Havana Harriet Holly Arizona i MoMek to Maine Coon w domu ... Lady to OS ;-) Elmo to grzywka 13 letnia która odżyła na kocim barfie (nawet znaczyć przestał) Hima i Tyson i Ivek to Maine Coon u córki oraz Ozzie Owczarek Staroniemiecki też u córki ... no i Tequila suczka ze schroniska u drugiej córci -)Oraz w 2 domu (Xara , Tajga, Zambia i Ciapata oraz Pan BuBo (Maine Coon) ... teraz już wszystko jasne ;-) I wszystkie wedle mojego BARFA no psy to raczej RAW od Izy :mrgreen:

Aaaaa Harriet zaciążyła wczoraj ... będzie pierwszy poród odebrany samodzielnie ;-) Jak Bóg da :-)

Aha i zrobiłem dyplomówkę "Instruktor szkolenia psów" "Beahwiorysta psów" "Psychologia psa" i to samo dla Kotów ;-) teraz celuje w " Trener psów II klasy" :banghead:

Niestety wbrew życiu trafiło mnie "dysplazja lewego łokcia" U Lady i teraz mam etap wqrwienia wszystkie pozostałe już przeszedłem ...

PS. aha i w moim BARFIE zawitały warzywa dla kotów (dynia, marchew, pietruszka, seler, burak) tak samo jak dla psa ostatni posiłek ... Bo TAK ! Efekty widzę w badaniach i podnoszę miedź teraz dając wątróbkę kaczą ;-) Bo TAK ;-) Aha i dziewczyny z BŚ wkładały do kapsułek kiedyś w ciąży krew, by żelazo podnieść (tak było na grupie) .. To ja dodam że teraz w kapsułki ładuję czarci pazur i drożdże i małże i wszystko czego się przełknąć nie da. A dla Pań z grupy dodam, fakt sprawdzony, mojej żonie MSM pomaga na stawy na alergię (maksymalne kreski w badaniu kot , pies, koń) a ostatnio odkryliśmy że MSM ma też wpływ na uderzenia gorąca w menopauzie !!! Jak jest to ich nie ma jak sie suplement skończy to uderzenia wracają ... może sie komuś przyda ...

3 miarki MSM plus miarka Tauryny codziennie rano, plus Omega 3 Holista , Tran Holista , Olej z Kryla Holista ... polecam ...zawsze mówiłem że jem to co moje zwierzaki ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne