BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Żywienie kotki specjalnej troski
Autor Wiadomość
Hebe 
Ekspert


Barfuje od: 01.2010
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 1042
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-05-23, 07:31   

IzabelaW, ale tam się teraz u Ciebie dzieje! Tyle puchatego szczęścia :D

A zdjęcia się nie wyświetlają chyba dlatego, że na samym początku każdej linii ze zdjęciem brakuje nawiasu kwadratowego [img]
_________________
Kalkulator barfnyswiat.org - czy to koci czy psi - nie zwalnia z myślenia, jest to tylko maszynka pomocnicza. Pamiętajcie o tym :) Masz jakieś pytanie - pytaj na forum barfnyswiat.org

Aplikacja BARFny Kalkulator Kot:
Android
iOS
 
 
małga 


Barfuje od: 11.2014
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 20 Lis 2014
Posty: 839
Skąd: znad morza/W-wa
Wysłany: 2022-05-23, 16:42   

Iza :love: cudownie! Cieszę się, że się odezwałaś. Miziula jest też w mojej pamięci na zawsze.
Masz rację, szkoda marnować dobry dom :-D Kociaki są przeurocze, bardzo we wspólnym klimacie i bardzo futrzaste, nawet Woola :) Powinnaś zdecydowanie więcej wpadać na forum i pisać o nich, nawet jeśli mało się odzywam(y) to miło jest przeczytać takie dobre wiadomości :kiss:
_________________
Instrukcja Obsługi Wyszukiwarki THE TRUTH IS OUT THERE
 
 
Artoo 

Barfuje od: lato 2017
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 362
Wysłany: 2022-05-23, 18:47   

Wszytskie piękne. Gratuluję
_________________

Homo Sapiens - brzmi dumnie, a myślenie nie boli
 
 
IzabelaW 


Barfuje od: IX.2015
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 15 Mar 2015
Posty: 996
Skąd: Lublin
Wysłany: 2022-05-24, 06:00   

Dziękuję wszystkim.

Pieszczoch, Nastusia pocałowana w czółko, bo w nosek wolałam nie ryzykować - moja twarz czuła się bezpieczniejsza, gdy zbliżała się od góry, en face mogłabym oberwać ;-)

Hebe, to puchate szczęście czuje się wszędzie - w nosie, oczach, buzi :lol: Ale od zawsze miałam słabość do kudłaczy wszelakich, więc nie narzekam, co najwyżej po cichu :twisted:

Małga, też się cieszę, że Cię widzę :kiss: A co do klimatu - to trochę przypadek, bo świadomie wybrany był tylko Walle, pozostałe koty takie po prostu były. Ale fakt, że cała trójka wpisała się w nasze upodobania kolorystyczne (hi, hi, jakby to było najważniejsze ;-) )

Artoo, nie wiem, czy na pewno jest czego gratulować :twisted: Muszę przyznać, że młyn w domu mam niezły, szczególnie Nastka wzburzyła poukładane już życie Wallego i Wooli, o nas nie wspominając. Ale nie żałuję decyzji, czuję się uspokojona w poczuciu zrobienia czegoś dobrego - po wzięciu Wooli miałam wyrzuty sumienia, że nie był to kot fundacyjny. Jakbym mogła, to bym wzięła jeszcze kogoś, tyle nieszczęść potrzebuje domu, ale na szczęście mam hamulec w postaci rozsądku.
 
 
Tiamina 

Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 25 Sty 2022
Posty: 250
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-07-20, 09:31   

Stadko futrzaków cudne :love:

Hebe, to puchate szczęście czuje się wszędzie - w nosie, oczach, buzi :lol: Ale od zawsze miałam słabość do kudłaczy wszelakich, więc nie narzekam, co najwyżej po cichu :twisted:
[/quote]
Oj tak. Włosy są wszędzie, nawet w zupie się zdarza :confused: Nie pomaga codzienne odkurzanie czy wyczesywanie futra. Kot dumnie przejdzie z uniesionym ogonem, albo przeleci w oka mgnieniu zostawiając za sobą ścieżkę kłaków :lol:

Zrobiłaś super rzecz, przyjmując kota z Ukrainy i to z traumą. Ale w tak kochającym i troskliwym domciu i fajnym stadku na pewno szybko dojdzie do siebie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne