BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Wielkopolskie - opinie o lecznicach
Autor Wiadomość
Sojuz 
Ekspert


Barfuje od: 09.2012
Pomógł: 10 razy
Wiek: 30
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1433
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-07-05, 16:22   Wielkopolskie - opinie o lecznicach

Ten wątek będzie zawierał spis weterynarzy i lecznic, które odwiedzili nasi Forumowicze i podzielili się opinią lub/i informacjami o usługach weterynaryjnych w województwie wielkopolskim.

Poniższe informacje sortowane są następująco: Miejscowość, (region) -> lecznica -> weterynarz -> opinie. Opinie mogą dotyczyć całej lecznicy jak i konkretnego weterynarza. Jeżeli jakiś weterynarz nie posiada jeszcze opinii, w celu zaoszczędzenia miejsca nie zostanie on wymieniony na liście.


Dyskusje na temat lecznic weterynaryjnych w wielkopolsce toczą się w tym wątku.

Swarzędz, powiat poznański, gmina Swarzędz

ul. Cmentarna 10
Pozytywna
Sojuz napisał/a:
To są lekarze z powołania, od razu to widać. Ton wymowy, treść przekazu wszystko zdradza[...]
Inne, bardzo pozytywne doświadczenia to adekwatny koszt usług - oni nie zdzierają kasy z właścicieli zwierzaków, tylko im pomagają. Dzięki temu mają się dobrze, bo dbają o swoją opinię wśród klientów. Zwykle nie biorą pieniędzy za drobnostki, np. odkażenie złamanego pazurka, zbadanie kału (z własnego doświadczenia).


lek. wet. Grzegorz Wojciechowski
Pozytywna
Sojuz napisał/a:
Wet z bogatym doświadczeniem, spokojnie wszystko wytłumaczy. Jest miłośnikiem zwierząt.



Poznań

"Na polance", ul. Katowicka 11
Pozytywna
arachnea2012 napisał/a:
drogo, lecz na temat[...] polecam do: badania laboratoryjne i kontrola

Negatywna
saphirith1987 napisał/a:
rozważałam gabinet Na Polance przed sterylką mojej kici, ale mój chłopak po zabiegu pod narkozą odebrał swojego królika stamtąd niestety w pudełku :-( Ja wiem, że mylić się rzecz ludzka, a wypadki się zdarzają, ale mnie to skutecznie zniechęciło.



os. Oświecenia 4a
Pozytywna
arachnea2012 napisał/a:
polecam do: zwierzeta domowe (kot, pies)

lek. wet. Andrzej Tecław
Pozytywna
arachnea2012 napisał/a:
Weterynarz do ktorego chodzilam z dwoma psami i szynszylem, ceruje notorycznie mojej mamy kota, ktory uwielbia (moze to jakis fetysz) rozcinac sobie lapy. Doswiadczony i dobry specjalista.



"MyPet", os. Tysiąclecia 30
Pozytywna
miska11 napisał/a:
Pracuje tu kilku lekarzy, większość sensownych, jeżeli ktoś chce się do szefa umówić [T. Nowaka], musi o tym oczywiście wspomnieć wcześniej. Gabinet naturalnie obklejony Royal Canin, ale o BARFie nigdy złego słowa nie usłyszałam.
Większość badań krwi robi na miejscu, ma sprzęt do RTG i USG, zabiegi chirurgiczne wykonuje pod narkozą wziewną. Ceny rozsądne.


dr n. wet. Tomasz Nowak
Pozytywna
miska11 napisał/a:
Dr Nowak jest specjalistą od rozrodu zwierząt, robił też specjalizację z diagnostyki RTG. Życzliwy i miły facet ze sporą wiedzą. Jeżeli zdarzy się, ze czegoś nie wie, to się do tego przyznaje, nie eksperymentuje i nie naciąga.



Kamionki, powiat poznański, gmina Kórnik

"Arka Noego", ul. Szafirowa 52
Pozytywna
arachnea2012 napisał/a:
polecam do: koty wystawowe i zwierzeta ktore mozna spotkac w zoo + szczegolne przypadki niewyjasnione


lek. wet. Paweł Błotko
Pozytywna
arachnea2012 napisał/a:
weterynarz z powolania i super podejsciem



Skórzewo, powiat poznański, gmina Dopiewo

ul. Sportowa 18
lek. wet. Andrzej Tecław
Pozytywna
arachnea2012 napisał/a:
Weterynarz do ktorego chodzilam z dwoma psami i szynszylem, ceruje notorycznie mojej mamy kota, ktory uwielbia (moze to jakis fetysz) rozcinac sobie lapy. Doswiadczony i dobry specjalista.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne