BARFny Świat Strona GłównaBARFny Świat Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Kontakt  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Choroby nerek u kotów
Autor Wiadomość
RS 

Wysłany: 2020-11-17, 20:38   

Orfeusz (tak na imię ma pacjent) nie pojechał dzisiaj na wizytę. Zgodnie uznaliśmy, że szkoda kota, czasu, prądu i pieniędzy.
Gdy sformułują się w naszych głowach jakieś sensowne pytania i pomysły, czyli jutro lub pojutrze, to pojedzie. Pierwsze pytanie, to chyba właśnie: Czy ktoś tu, k...wa, ma jakiś plan? ;-)
Tymczasem myślę, czytam, myślę, czytam...

Pieszczoch podesłała mi namiary na wspomnianego lekarza. Nie znam go, ale wydaje mi się, że to nazwisko obiło mi się o oczy lub uszy.
Bardzo Ci dziękuję, Pieszczochu.

A mój Kocur w odstawce. Tydzień temu mieliśmy pierwszą miesięcznicę wspólnego mieszkania i nawet żadnej nowej zabawki nie dostał.

Najnowsza myśl: Przepraszam, że tak Was angażuję tymi moimi mało ekscytującymi postami. Wiem, że wszyscy mają jakieś problemy. Orfeusz jeszcze niedawno był wielkim, pięknym i dostojnym kocurem. Dzisiaj swoim mizernym cieniem. Liczę, że zrozumiecie.

Sierra 

Barfuje od: 01.12.2018
Udział BARFa: 90-100%
Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2020-11-17, 22:30   

Podejrzewam, że każdy tutaj to rozumie ;-) .

Co prawda na szczęście sama mam zdrowe koty, ale dzięki takim "nudnym" postom zbieram wiedzę... nigdy nie wiadomo co i kiedy może się przydać (chociaż mam nadzieję, że nic nigdy) :oops: . Tak więc nie krępuj się z pisaniem :-P

Odpowiedz do tematu